| lovemusic_2379 a întrebat:

Hello :*
am incheiat o relatie de curand.si e ciudat, bine ca si relatia a fost la felhee hee
m.am despartit de fostul meu prieten pentru ca este o fire careia ii place libertatea. a spus ca vrea sa ne despartim ca nu vrea sa fie responsabil si pentru mine.ca are nevoie de timp pentru el.si i.am spus ok. dar problema e ca nu. l inteleg... mi. a spus ca ii este foarte greu fara mine, dar tot are nevoie de o perioada pentru el.de impacat. poate da sau nu. dar problema e urmatoare.stiu ca intr. un singur mod il pot face sa se hotarasca daca vrea sau nu relatia cu mine. dar nu stiu cum sa fac. ce credeti ca l.ar durea mai tare sa dispar o perioada din viata lui fara nici un semn de viata sau sa continuam sa vb ca amici?

Răspuns Câştigător
| dana21 a răspuns:

Ar trebui sa il lasi o perioada, daca e sa fie al tau o sa te caute, daca nu viata merge mai departe... si eu m-am despartit recent, dar continuam sa vorbim si asta pentru ca el ma cauta, si totusi el zicea ca nu isi mai doreste o relatie cu mine... in fine, lasa-l sa se hotarasca ce vreabatting eyelashes

1 răspuns:
| bogdand a răspuns:

Da. DAca zice ca are nevoie de timp inseamna ca se simtea un pic sufocat. Vorbeste cu el ca amici si asa o sa aflii cu timpul care era de fapt problema. Daca intr-adevar nu mai vrea sa fie cu tine ce ai de pierdut daca ai un amic in plus?