| anonim_4396 a întrebat:

Hello.
Am o prietena, care crede ca a ramas insarcinata, mi-a zis ca era putin ametita, si ea si prietenul ei, si a introdus de vreo 3-4 ori, dar nici macar nu era total sculata, si nici nu a ejaculat.
Acum ei i-a venit menstruatia la timp. Adica dupa 6 zile. Ce sa ii zic?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Oricum nu va cunoaste nimeni. De ce tot puneti intrebari pentru "altcineva"
Nu, nu AI ramas insarcinata.

| FeelTheHappines a răspuns (pentru CadeamiarMaseaua):

Cum au zis toti, nu a ejaculat deci nu ai cum sa ramii insarcinata plus ca si menstruatie ai. Si refera-te la tine cind dai asemenea intrebari caci nimeni nu e interesant de aparentele tale, ci doar de problema ta. Altadata protejeaza-te la sigur, si un sfat de la mine.big grinbig grin Esti ametita pentru ca nu esti satisfacuta, altadata asigura-te ca-l provoci indestul

| hitman112 a răspuns:

Daca nu a ejaculat si i-a venit menstruatia nu are cum sa fie insarcinata. o fi ametita din cauza hormonilor...

| GLu a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia sa nu mai stea ingrijorata, dar sa se protejeze in viitor!

| byanca01 a răspuns:

Spune-i ca nu e insarcinata iar daca chiar crede si simte asta ar trebui sa faca un test de sarcina sau sa faca un control

| BabyyBllue a răspuns:

Hmmm... avand in vedere ca ai pus ca este vorba despre "o prietena" si la user name ai noname tind sa cred ca e vorba despre tinebig grin nu trebuie sa te ascunzi big grin Pentru siguranta ta daca nu esti sigura un test de sarcina nu strica. e intre 8-34 lei tongue ai de unde alege big grin Bafta