| iubesc a întrebat:

Hello. As dori sa stiu de la voi barbatii urmatorul lucru. Mai exista barbati seriosi in tara asta? Sau sunt toti pe cale de disparitie? Sau inca nu s-au nascut laughing e la moda diferenta mare de varsta.

14 răspunsuri:
| iubesc explică:

Aveti tupeu numai aici..ca in realitate sunteti niste papa lapte si aici ma refer la babalicii rautaciosi care deviaza de la subiect. Cine a vrut a inteles intrebarea, pace!

| RAY a răspuns:

Nu va plac barbati seriosi fi serioasa,baieti cuminti,seriosi sunt bagati in freindzone va plac aia neseriosi, curvari, frumosi, badboys, nebunatici, sunt multi baieti in freindzone si ar vrea si ei dar degeaba voua nu va plac asa ceva

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu esti cea care umbli pe coclauri din moment ce intalnesti doar "barbati neseriosi" sau babalaci. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Da, exista barbati seriosi si in tara asta.

| LoveSleep a răspuns:

Mai există, dar nu unde ești și tu.
Ești un fel de Pest Repeller.

| UnBroken2016 a răspuns:

De cand stie un copil copac ca tine ce inseamna barbat serios? AI intalnit chiar atat de multi barbati la 30 de ani? Nu cred, dar la fel ca ultima intrebare. Iti place sa te crezi mare si tare dar esti doar un copil copac.

| pufulescu a răspuns:

Ce intelegi prin barbati seriosi? Mai da detalii...

| UnBroken2016 a răspuns (pentru pufulescu):

Dupa ultima intrebare, posibil aia care se duc in fiecare duminica la biserica laughing

| Seba2013 a răspuns:

Daca ai ajuns sa pui intrebarea asta, insemna ca ai vazut multe lucruri denaturate care incerca sa schimbe conceptele.
Ei incerca, se mint chiar si pe ei, irationali, destepti, dar toti acestia esueaza.

De exemplu, eu pot sa spun ca aprob pornografia.
Dar oare este etica aceasta aprobare?
Ce ar insemna lucrul acesta pentru societate?
Multi oameni se hranesc cu prostia altora, dar ei in realitate nu ar face asa ceva.
Si daca ar face, ce ar insemna pentru societate lucrul acesta?
Daca ar face fiica lor asa ceva, le-ar conveni?
Deci oameni neseriosi asa cum spui.

Sunt multe alte fatete, dar ti-am dat exemplul acesta, pentru ca eu am observat si lucrul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numarul barbatilor seriosi este direct proprotional cu numarul femeilor inteligente si permisive.

| Krixxus a răspuns:

Serios in ce fel?

| raluk27 a răspuns (pentru Krixxus):

Daca are prietena, sa nu se uite la filme porno.

| SorinelF86 a răspuns:

Exista barbati seriosi

| SwagMaster a răspuns:

Daca tot vrei o relatie serioasa si o diferenta de varsta accentuata, m-as putea "oferi" eu drept "voluntar"...P.S: am cinşpe ani... :*