| Mikiass a întrebat:

Hello! Care este diferenta intre un parfum pentru femei si unul pentru barbati? Femeile pot folosi parfumul pentru barbati si invers barbatii pot folosi parfumuri pentru femei. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| liliana77any a răspuns:

Parfumurile de femei sunt mai dulci, mai slabe, mai fresh, iar cele de barbati sunt mai persistente mai tari, au un miros mai intepator.
Exista si parfumuri unisex nu stiu sa-ti descriu exact cum miros.

1 răspuns:
| AnielAn a răspuns:

Nu e mare diferenta intre ele, cele de femei sunt mai dulci si mai slabe iar cele de barbati de multe ori se aseamana intre ele si sunt mai intense.