| UuuLaaLaa a întrebat:

Hello. Aseara l'am adus pe prietenu` meu acasa... L-am prezentat la ai mei. Pana sa ne impacam ultima data, ne certam des, o data la cateva zile straight face. Intrebarea mea... Oare deacum inainte o sa fie altfel? E prima data cand merge sa-i cunoasca pe parintii prietenei lui, si sunt prima fata cu care are o relatie serioasa (sa tinem cont ca are 20 de ani si era un fustangiu). Va fi diferit?

4 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Se pare ca nu a prea fost.sad

| Kafeeaua a răspuns:

pai... depinde pe ce subiect va certati,,,incearca sa schimbi lucrurile in acea treaba... daca tu spui ca e o relatie serioasa,,, si daca parinti tai au o parere rezonabila atunci,,, cred ca merge. dar nu depinde numai de asta ci DE VOI~~~!

Răspuns utilizator avertizat
| Nikoooooooo a răspuns:

Poate se va schimba...dar nu prea cred, ca nu prea ar avea legatura... funda?