| Karlitta a întrebat:

Hello! Baieti ce parere aveti despre fetele care se rad in partea intima in forma de inimioara cu initialele vostre? V.ar place? Si fetelor, ati incercat vreodata?

14 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Nu cred ca ar fi incantati, e foarte posibil sa nici nu observe.Cand casa e frumoasa, nu te uiti la acoperis big grin

| Rebe97 a răspuns:

Nu, adica ru nu as face - o I don't want to see! laughing

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Un raspuns sincer este ca in viata intima din cand in cand este nevoie si de putin condiment pentru ca altfel ar fi monotona, ideea ar fi buna pentru ca in momentul de relaxare cand totul decurge bine si baiatul observa asta se cam trezeste si se va juca mai mult cu fata.
Da este bine si practica asta poate surprinde placut, si mai ales pe aceea persoana la care tiihappy

| hummmer a răspuns:

Nebunatico:-P
Mai bine deloc.

| ciotori a răspuns:

Sincer nu, e mai bine sa te razi complet, atunci baiatul de langa tine va putea sa iti atinga zona si poate chiar sa treaca cu limba pe acolo. Unui baiat i place sa fie ft ok acea zona, nu trebuie sa faci asta, oarecum nu e la indemana barbatilor.

| Louysse a răspuns:

Eu zic sa te razi asa in cap, o sa iti puna in evidenta inteligentawinking

| Karlitta explică (pentru Louysse):

Ia incearca tu...da' pe tine nici asta nu te mai ajuta.Ti.am mai scris.o si in alt raspuns.Mai sunt si alte femei care incearca asta daca tu esti mica si proasta nu te mai baga in seama.Am intrebat doar.Din intrebarea asta nu denota cat de proasta sunt.Da' faptul ca te bagi inseama degeaba....mai bine i.ati o viata.

| Louysse a răspuns (pentru Karlitta):

Draga mea, eu nu te-am facut proasta pe fata, am spus-o mai subtil, macar nu vorbi urat ca nu ma faci de ras pe mine, ci pe tine. Ii sta urat ca unei fete sa vorbeasca asa serios. SI HAI SA NU NE TRAGEM DE SIRETURI BINE?

| Karlitta explică (pentru Louysse):

Asa si? Eu te fac pe fata.Si hai nu ma lua cu dastea.Nu am vorbit urat, am zis doar adevarul.Tu ai inceput cu un raspun sec "Eu zic sa te razi asa in cap, o sa iti puna in evidenta inteligenta". Probabil o incercare nereusita de a fii amuzanta.Si da, te trag de sireturi si te spanzur cu ele daca vreau.Ce te crezi draguta asa de intelectuala?

| Louysse a răspuns (pentru Karlitta):

Periculoasa micalaughing Imi plc de tine ca singurul mod de a te apara e sa jignestilaughing E jalnic, chiar si din partea uneia ca tine. Auzi la ea " te trag de sireturi si te spanzur cu ele daca vreau" laughing Sunt curioasa cum vei face chestia astalaughing

| Karlitta explică (pentru Louysse):

E da.laughingTi.as arata si alte moduri in care ma apar daca ai fii in fata mea.Mie una nu.mi place de tine pentru ca singurul mod de a te apara e sa te dai mare doamna si desteapta ceea ce nu esti.

| Louysse a răspuns (pentru Karlitta):

laughing Van Damme scrie pe tinelaughing Acum hai sa fim serios ca daca nu comentai aiurea la intrebarea pusa de mine nu aveam absolut nimic cu tine...dar asta e...sunt fel si fel de oameni. Nu iti e rusine cu tine?sad E chiar trist sa te incadrezi in nivelul de jos al societatii, unde amenintarile si injuraturile sunt la ea acasa. Imi pare rau pentru tine. Si cu asta am incheiat discutia, imi pierd timpul

| antonia112 a răspuns:

E cam jenant deci cred ca nimeni na mai incercat