| anonim_4396 a întrebat:

Hello!
Care sunt motivele pentru care o fata te lasa cu seen in conditiile in care totul a fost ok in prima noastra conversatie, ba chiar neastepat de bine, dupa parerea mea? Iti schimbi asa parerea dupa 2-3 zile despre o persoana incat de la placerea de a discuta cu ea sa ajungi sa dai direct seen?

32 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Altii alerg dupa ea si nu mai are interes in cel care il lasa cu ochii in soare

| mgtow a răspuns:

Nu e indus in eroare se intampla des ca una sa dea seen si sa nu iti vb pentru ca nu are chef fie din motivul ca are pe altcineva la conversatie sau ii ppace sa.l tina asa in tensiune

| RAY a răspuns:

Ai mancat usturoi?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Totul a fost pe FB. big grin

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Impreuna cu mgtow, care il induce in eroare.

On topic: In loc sa pierzi timpul intreband aici, de ce nu o intrebi pe ea?

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Nu stii ce au conversat copii

| anonim_4396 explică (pentru GirlOnline81):

Ce sa o mai intreb daca mi-a dat seen? laughing Sa fie sanatoasa ce sa zic.
Singura femeie pentru care as mai insista chiar daca mi-ar da seen este Angelina Jolie. happy

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Indiferent despre ce e vorba, numai ea ii poate oferi explicatii cu privire la motivele pentru care " l-a lasat cu seen". Nu crezi?
Oamenii te pot ignora pentru o suta de motive. Fata aia il ignora dintr-un singur motiv, cel mai probabil. El ar trebui sa afle care e acela.

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Corect,dar de ce mi ai ras mie?

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Pentru ca am o stare asa de ciudata azi. Ignora-ma, Ray.

| GirlOnline81 a răspuns (pentru anonim_4396):

Faptul ca ai pus intrebarea asta dovedeste altceva.

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ti dor de mine sa inteleg

| anonim_4396 explică (pentru GirlOnline81):

Vreau sa aflu parerile altor oameni si sa o compar cu a mea. happy

| GirlOnline81 a răspuns (pentru RAY):

Urma sa fie replica mea. N-am mai apucat laughing.

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Cui drequ sa-i fie dor si de tine, mor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man timp timp ai vb cu ea?

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Tie ma nu vezi ca esti obsedata de mine

| RAY a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ce romantic

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Mie-mi place sa te tachinez ca esti micut *-*

| RAY a răspuns (pentru Vikaa):

Si tu ai un neuron dar cred ca se sinucide de plictiseala laughing

| Vikaa a răspuns (pentru RAY):

Acu is plicti, saracu de el o mai avut tentative de suicit rolling on the floor

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

Da cum sa nu. Ma scuzi, da cine pml e aia incat sa stea asta dupa ea? De ce sa-l intereseze ca-i da seen? De ce sa se milogeasca de ea? Da-o la ma-sa la blana, vine alta care-i va raspunde cat de repede poate, nu ca o nesimtita.

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Primul mesaj acum cam o saptamana, iar seen-ul acum 3 zile laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cate am vb eu virtual la viata mea virtuala, e pierdere de timp daca nu faceti ceva real

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Plato):

De acord cu tine. Nu ar trebui, dar din moment ce a pus intrebarea lasa sa reiasa foarte clar ca il intereseaza. Vrea sa stie daca fata asta i-a dat seen din cauza ca nu mai simte sa ii raspunda ( NU IL VREA), sau daca joaca doar un joc al mintii ( sta cu orele/zilele sa raspunda la mesaje).

P.S: Esti scuzat tongue.

| Plato a răspuns (pentru GirlOnline81):

In ambele situatii cred ca ar trebui sa-si vada de treaba, nu sa stea dupa figurile ei.

| OrdanKarris a răspuns (pentru GirlOnline81):

Ba nu, gresit, il intereseaza de ce fetele fac asta: par interesate la un moment dat, apoi dispare acel interes. De asta i-am spus: femeile trebuie cautate doar cand sunt pe chef de pwula, nu pe chef de iesit in oras happy, sa-si faca treaba cu ele cat mai repede, pentru ca mai incolo isi schimba preferintele, si daca simte nevoia sa plece, sa se faca nevazuta, la reventinde-o big grin No problem. El mai mult ca orice doreste sa inteleaga de ce el ca barbat investeste timp, energie, incredere intr-o muiere doar ca sa i se intoarca spatele. Eu cred ca de fapt asta vrea sa stie. Iar raspunsul l-am dat mai sus. happy

| Vikaa a răspuns:

Nu-s genu' de fata care baga baietii in seen, dar pana la varsta mea am dat cu seen la maxim 4 ori ca ma abureau prea tare, ori erau fustangii ori erau prea labari/tristi.
In cazul tau incearca sa te gandesti ce ar fi determinat-o sa-ti dea cu seen, poate ai zis o vorba care nu era la locul ei si a suparat-o.

| anonim_4396 explică (pentru Vikaa):

Nu nu... chiar nu am luat-o cu chestii de genul.

| OrdanKarris a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este DA! O femeie este la fel de schimbatoare ca directia vantului. In momentul in care totul aparent merge perfect, ea chiar crede ca esti alesul inimii ei, IN ACEL MOMENT. Cand trece acel moment si altcineva ii ofera atentie, totul se naruie. Tine minte o vorba: ieri a fost perfect, azi s-a terminat tot. Niciodata nu e a ta, e doar randul tau cu ea. Profita maxim de orice fata, cat poti si cum poti, pentru ca maine dupa cum ai vazut, nu va mai fi. Si da, femeile sunt atat de schimbatoare. Nu poti lua si nu trebuie niciodata sa iei de buna faptul ca ai chimie pe moment cu ea. Poate cu tine a vrut doar sa vorbeasca iar cu altul sa si-o traga.iar tu ti-ai "servit scopul" care-l avea dansa.

| OrdanKarris a răspuns:

Mai adaug ceva important: o femeie are episoade, momente in care vrea sa fie fwututa bine de cineva si cauta pwula, sau momente cand simte ca vrea sa fie invitata si cinstita in oras de cate un fraier. Nu fi acel freier. Nu cauta sa "impresionezi" femeile care incerci sa le combini. Cauta alea care sunt puse pe fapte, care in acel moment simt nevoia de tine, de ceva de la tine, daca ma intelegi. Nu irosi nici macar o secunda incercand sa convingi o femeie sa te placa sau aprecieze. Cu cat depui mai mult efort sa o convingi sa te placa, cu atat te place mai putin si ii va fi mai usor sa te paraseasca pentru ca in felul asta nu este cu nimic diferit fata de hoarda de 99% dintre ceilalti baieti care incearca s-o cucereasca. Ca sa fii cu adevarat diferit strategia ta nu trebuie sa fie sa o cuceresti, sa o convingi sa te placa, ci sa stii cum sa-i apesi butoanele, s-o provoci, sa-ti lasi o amprenta adanca in sufletul ei chiar daca e ceva negativ. Doar asa ramai in mintea ei si te va mai cauta. Cauta doar femeile care in acel moment este pusa pe fapte, si nu necesita scoasa in oras, scoasa la suc, impresionata, cucerita, imblanzita. Cauta femeia gata pentru a fi consumata, care in acel moment este pe lungimea ta de unda. Femeile functioneaza pe stari si momente. Daca acum are o stare te va cauta ea pe tine sa v-o trageti, daca are alta stare poti sa stai si in cap si tot te va dispretui dar va iesi pe banii si timpul tau in oras pentru ca de ce nu? happy In momentul cand credeai ca totul merge perfect era de fapt starea ei unde simtea nevoia sa trancaneasca aiurea si sa i se ofere atentie masculina si validare. Te-a folosit pe post de incarcator sa-si incarce bateriile ca apoi sa-si faca de cap cu alt baiat care e cu adevarat important din viata ei. Tu nu ai fost decat un fel de seringa de unica folosinta pentru shot-ul ei de heroina feminina, numita atentie happy Uite de asta ai seen dupa o intalnire aparent perfecta.

| OrdanKarris a răspuns:

Vin cu a 3-a completare, cred ca te va interesa asta: https://www.youtube.com/watch?v=tTOPkyeDsmE

Sper ca stii engleza.