| bluesky a întrebat:

Hello!happy Cum imi dau seama daca prietenul meu ma inseala? Ne intalnim des, se afiseaza cu mine ca prietena lui, imi spune ca ma iubeste, ma suna, cand sunetem intr-un locam se ofera sa imi cumpere ceva etc. 2 persoane mi-au spus sa am grija cu el...In trecut am avut numai experiente neplacute cu baietii, ca toti ma inselau si sufeream iar acum mi-e frica sa nu se intample la fel desi inima imi spune ca nu ma inseala si ca nu mai are nimic cu fosta prietena chiar m-a sarutat in fata ei si nu se ascunde ca ea sau altcineva sa nu ne vada. Despre fostul mi-au spus cred ca vreo 10 persoane ca ma inseala dar eu nu credeam, pentru ca aveam incredere in el si mi-a tradat-o, de asta mi-e frica. sad Ce parere aveti? Mersi si fundita! happy

Răspuns Câştigător
| DSoprano a răspuns:

Daca umblii sa ii cauti nod in papura, sigur ai de ce. Oricum, trebuie sa stabilesti daca increderea in el e mai pretioasa decat parerea celorlalti. Intreaba-i pe cei ce ti-au spus, daca au dovezi, probabil doar vor sa te protejeze sa nu mai patesti ceva rau. Increderea e mai buna mereu decat indoiala, iar decat o relatie fara incredere mutuala, mai bine singur. Zic si eu...

3 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Esti paranoica. asa esti in general sau doar pe iarba?

| bluesky explică:

Am uitat sa spun ca mi-a spus ca nu ma va insela si ca nu a tinut la nicio fata ca si la mine:X:X

| Allexis a răspuns:

Daca toti te-au inselat pana acum, problema e la tine, nu la ei. Ori nu stii sa ii alegi, ori nu stii sa ii pastrezi. Poate de data asta ai nimerit bine. Doar timpul iti va arata daca e asa sau nu. Iubeste-l si gata, doar nu te mariti cu el happy