| anonim_4396 a întrebat:

Hellobig grin Cunosc 2 frati gemeni A si B (sa zicem). Cu ambii ma inteleg foarte bine, iesim in oras, prin cartier etc etc. A impreuna cu prietena mea cea mai buna de aproximativ un an, se iubesc mult. A este genul de baiat f atent, cu bun-simt, glumet. Iar B vede lucrurile altfel, e mult mai realist, cu picioarele pe pamant, o fire mai dura. In fine, sa trecem la actiune laughing Aseara am iesit in cartier pe la 9 sa joc lapte gros si am mers la magazin cu B. El voia sa imi ceara un sfat sau ceva de genu (pretext) si a zis sa mai ramanem putin pe o banca, singuri. In timp ce vorbeam aiurea, m-a sarutat. De la banca, pana in locul unde erau ceilalti am mers de mana, iar cand am plecat m-a sarutat din nou. Mie incepe sa imi placa de el, desi nu vreau sa stric prietenia. Ce credeti ca ar trebui sa fac? Va rog sa dati multe raspunsuri, iar cel mai bun =fundabig grin

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Nu cred ca strici nici o prietenie.adica daca u il refuzi el o sa se simta cam penibil ca ti'a aratat ce simte si u ii dai cu piciorul plus daca si incepe sa-ti placa de el puteti sa transformati chestia asta in ceva f frumoas.nah.povesti de dragoste.asa ca dc nu?:X

2 răspunsuri:
| PuFuleTe_5630 a răspuns:

Deci daca l`ai tinut de mana
SI le-ai sarutat...
Gndestete iti place de el
sI daca vrei sa nu strigi prietenia
Poate sa o sa te simti nasol
Pentru ca el te place si tuh la fel...batting eyelashes
...:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate fii cu el si gata ce mare chestie. din moment ce te'a sarutat si tu l'ai tinut me mana inseamna ca sentimentul este reciproc asa ca fii cu el si vezi ce iese! orkum nu cred ca ai nimic de pierdut