| aiaiaiii a întrebat:

Hello! De curand, am fost la renumita cafenea Hard Rock Cafe (o ador, sunt in mare parte rockerita >: ). Era a 5 -a oara cand mergeam acolo. Dar de aceasta data, am fost la ziua cuiva. Cum sunt eu curajoasa de fel si mereu pusa pe distractie, m-am "bagat" intr-un concurs de dans. Ma rog, trebuia sa fac tot ceea ce facea o tipa din ecran. Si pe acest joc erau mai multe genuri de dans, adica 3. Eu am ales culoarea verde, adica crazy (dans crazy >: ). Inainte de a incepe jocul, vine un ospatar \ chelner ( luati-o cum vreti ) si s-a pus langa mine. M-a intrebat : -Heii! Ce culoare esti? EusickVerde, categoria crazy. - E clar! Verdele castiga! A spus-o ATAT de convins. Si a mai fost o faza, flirta cu mine foarte DES. Imi zambea des, ma privea des. Era un tip superrrrrb. =p~ Nu stau sa vi-l descriu, dar m-am indragostit de el IMEDIAT. Ba chiar vreau sa ma duc cat mai des la HRC (mai des decat o faceam

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te'ai oprit din scris cand trebuia mai completeaaz intrebarea ca nu apare sfarsitu.

| aiaiaiii explică (pentru anonim_4396):

Da, dar am alta intrebare la fel. o poti accesa pe aceea. happy