| aiaiaiii a întrebat:

Hello! De curand am fost la renumita cafenea Hard Rock Cafe ( o ador, sunt in mare parte rockerita >: ) Era a 2-3 -a oara cand mergeam acolo, de data asta la ziua cuiva. Dupa ce m-am " bagat" la un concurs de dans, inainte sa incep dansul mi-am ales o culoare (verde ) si o categorie (crazy). Dupa toate acestea, vine un chelner\ ospatar (foarte tanar si foarte dragut) si ma intreaba ce culoare sunt, iar eu i-am raspuns ca sunt culoarea verde. Dupa cateva minute se uita la mine, si zice asa : "Verdele castiga! E clar! " Am inceput sa radem amandoi, desi nu ne cunosteam. Flirta foarte des cu mine (prin zambete, priviri dese), iar eu ii raspundeam. In fine, am o intrebare, credeti ca ma placea? Sau macar era atras de mine intr-un fel? Eu una il adorrr deja.

Răspuns Câştigător
| Tinho a răspuns:

Daca-i asa cum zici si nu esti buna, e posibilitate mare sa se fi dat la tine nu doar pentru o aventura. bafta happy

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ziceai ca insista de o perioada si dinc e ai spus tu mai sus eu cred ca te place incerca sa vorbesti cu el nu ai nimic de pierdut eu unul sunt baiat si daca faceam chestiile astea insemna ca sunt oarecul atras de tine nu ma uitam ca obsedatuhappy

| Tinho a răspuns:

Daca esti buna vrea doar sa-si inmoaie somoiogul putin. daca nu esti buna ai sanse sa-i placa de tine...bafta happy

| aiaiaiii explică (pentru Tinho):

Eu nu sunt "buna " sunt normala. Buna la ce? La suflet? laughing

| aiaiaiii explică (pentru Tinho):

Eu nu sunt "buna", sunt normala. Buna la ce?! La suflet laughing?

| Tinho a răspuns (pentru aiaiaiii):

Daca esti "normala" (adica fata tzate faine si cur bun) ai sanse sa te placa, nu doar pentru o aventura. Asta in cazul in care e ceva de capul lui. happy

| aiaiaiii explică (pentru Tinho):

Nu ...deci chiar nu am "tzate faine si cur bun ", doar ma imbrac cu gust si ma comport ca o pustoaicabatting eyelashes. depinde de cum ma vede el, acum. dar, ce e drept se dadea la mine, nu? p.s : purtam camasa bagata in pantaloni smug, nu mi se vedeau sanii (marimea lor ).

| maxiprof a răspuns (pentru Tinho):

Esti penal! laughing)

| Tinho a răspuns (pentru aiaiaiii):

Daca-i asa cum zici si nu esti buna, e posibilitate mare sa se fi dat la tine nu doar pentru o aventura. bafta happy