| Andrada98M a întrebat:

Hello!
De curand am venit dintr-o tabara unde am cunoscut un baiat...In prima zi cred ca nu am vb deloc, dar apoi ne-am apropiat..Am devenit 2prieteni ffff buni dar in sensul de "FRIENDS" [in ghirimele] deoarece ne tineam dde maana, stateam impreuna...ne imbratisam, mai ca nu n sarutam etc
In ultima seara el si alti copii[baieti/fete] au dormit in camera cu mine si fetele cu care mai stateam.el normal ca a stat langa mine. dupa ce eu am adormit in bratele lui, 2 dintre fete mi-au spus ca el m-a acoperit si m-a pupat pe frunte,...

El stie ca il plac..si si eu cred ca ma place.
[E genul de baiat care are grija si trateaza oamenii asa cum e el tratat]
Amandoi stam in acelasi oras, dar destul de departe unul de altul, iar in timpul scolii a spus ca e destul de ocupat...

Ce parere aveti? De ce nu m-a intrebat daca as vrea sa fim impreuna?

FundA

Răspuns Câştigător
| LiviuAlexoiu a răspuns:

Pai daca e ocupat... are si el problemelele lui. Bineinteles in tabara avea timp de tine pentru asta trebuia sa faca in tabara (sa se relaxeze). Dar ajuns acasa ma iare si el probleme. Eu zic sa sa il lasi putin in pace ^^ (nu de tot ca duap se strica prietenia!)

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Poate e ocupat si distanta va impiedica.
Depinde si ce varsta aveti poate vrea sa isi vada de scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa renunti la un momentdat. A fost ca o mica aventura, o sa iti aduci aminte de el, nu cred ca o sa ai vreodata sansa de a fi impreuna cu el.

| varcolaccc a răspuns:

Depinde poate probleme personale, daca e ocupat. Gandeste-te si tu te combinai cu el si il vedeai odată la 3 luni sa zicem... Crezi ca nu si-ar dori? Ba dimpotrivă dar momentan poate stie ca nu isi va face bine "treaba" de iubit.

| kdeta a răspuns:

Poate tipul e prea blana si lasa totul sa vina de la sine, iar u ar trebui sa faci ce-ti spune inima, nu-ti mai fiie frica ca doar nu te manancahappy