| bianca_9810 a întrebat:

Hello:*deci vreau sfaturi, azi am glumit cu o colega si ea nu a inteleso ca pe o gluma( ea e rea cam uratica si nu are note prea bune si eu sunt premianta)si in fiecare pauza vine la mine si la o colega si ne jigneste eu azi am spus ca nu ma cobor la nivelul ei... dar sunt sigura ca nu o sa se lase deci ce as putea sa ii zic sa o inervez si eoo? laughing) funda.(scuze categoria dar e cea mai vizitata).

Răspuns Câştigător
| IloveME a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare!
incearca atunci cand vine sa te mai deranjeze, sa no bagi in seama, fate indiferenta. daca vede ca te enervezi mai tare va continua! asa ca nu mai da apa la moara degeaba!

1 răspuns:
| PinkLove_7078 a răspuns:

Daca iti spune ceva zi si ei inapoi si daca vine la tine sa iti zia sau sa te jigneasca nu o bagi in seama o lasi sa vb singura si pleci din fata ei sper ca ti-am fost de ajutor