| JammyBrooks a întrebat:

Hello!
Iubesc un baiat cu 2 ani mai mare decat mine.El e genul de baiat asa mai "golan" adica mai crazy se cam uita dupa toate fetelelaughing
De curand am vorbit cu el si mi-a spus asa:Mai vorbim noi ca acum nu mai am semnal, papa te iubesc:X
Mi-a spus asta de mai multe ori si ma intreaba daca il mai iubesc.
Ce sa cred? Ma place? Sau face doar misto de mine?

7 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Hei revinoti!
Cati ani are el si cati ani ai tu`?
Un baiat serios(ok stiu ca e golan), dar vreau sa spun un baiat caruia i-ar pasa de tine pentru ca nu cred ca vrei sa-so bata joc de tine nu ar arunca atat de usor cu cuvinte atat de mari.Asa ca mai analizeaza situatia..si trezeste-te din asa o chestie, e aiurea sa spui "te iubesc".e chiar penibil.cinic..ce sa mai zic.

| JammyBrooks explică:

Pai de semnal stiu ca nu are pentru ca stiu unde este el acum, si nu mi-a spus direct ca ma iubeste, mai demult ma intreba daca il plac, daca il iubesc, etc

| neutrino a răspuns:

Omul incearca. Probabil are o lista intreaga.

| positivity a răspuns:

Face mişto de tine. Crezi că un tip care te-ar plăcea ţi-ar spune că te iubeşte direct? Ai spus şi tu că este un golan, se uită după toate fetele, iar cea mai slabă cade-n plasa lui.

| fcb1234 a răspuns:

Acel baiat sigur te inseala cu una si alta. probabil cand iti spune mai vorbim ca nu mai am semnal e cu alta...

| KameliaFrumusika a răspuns:

Buna Delia, Incearca sa nu pici in capcanele baietilor din prima, amageste-l si tu putin sa vedem daca, chiar te iubeste o sa se tina dupa tine daca nu .....Incearca sa il faci si tu gelos asa cum te provoaca el cand se uita dupa alte fete.Succes sper ca te-am ajutat.Doar tu poti afla daca te iubeste sau nu:* Funda?

| RamboBike3 a răspuns:

Poi daca iti spune ca se rupe semnalu atunci sigur isi bat ejoctongue