| anutzza95 a întrebat:

Hello! M-am indragostit de un baiat care il cunosc de mult si e mai mic decat mine cu un an.De la un timp se poarta foarte ciudat cu mine, nu prea mai vorbeste cu mine, se uita mereu la mine.Varul meu i-a spus ca mie imi place de el si cam de atunci se poarta ciudat.Si cam acum 3 saptamani si-a facut si prietena si regret enorm ca nu i-am spus inainte sa stea cu mine pentru ca mi-a promis sora lui si varul meu ca ne combina ei si am avut incredere in ei.si acum sufar enorm.il iubesc mult. ce sa fac? El si acum se uita la mine cand ma vede, cand vorbesc cu baieti ii intreaba ce am vorbit cu ei, nu mai vorbeste cu mine.

Răspuns Câştigător
| SlayerPro a răspuns:

El face toate aceste gesturi pentru ca te iubeste,de fapt vrea sa se faca remarcat,ca atunci cand poate o sa inceapa relatia sa fie mai usor, eu cel putin asa am facut big grin, si a mers

1 răspuns:
| xt9000 a răspuns:

El te iubeste dar incearca sa te ignore ca sa te gandesti la el mai mult si sa il placi mai mult in sinea ta.asa cred