| MagdaIrimie124 a întrebat:

Hello. Mă poate lamuri și pe mine cineva?
Luna asta am avut mucus cervical in perioada fertila, eu având un ciclu regulat(+/-1-2 zile întârziere câteodată). Mi-am făcut test de ovulație in ultimele zile fertile și au ieșit toate testele negative. Peste 2 zile ar trebui sa-mi vina menstruația, dureri de burta am de ieri, dar curiozitatea mea. Daca îmi vine azi/mâine/poimâine iar eu in zilele astea acum doua săptămâni am făcut testele ele fiind negative, e posibil sa nu ovulez? Altă explicație nu îmi pot da. A mai pățit cineva?

2 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Se poate ca o femeie să nu ovuleze, este bine să îți faci test pe toată perioada fertila și nu în ultimele zile.

| TzacaliePastilaFemeilor a răspuns:

Am uitat... ma jur ca stiam da am uitat... te ajutam daca imi reaminteam