| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp imi place de prietenul cel mai bun al varului meusadToti3 stam in acelasi cartier si azi am fost la varumeo si o fost si el acolo dar n-am stat multsadMama stie si a spus sa ma bag in seama cu el dar habar n-am ce sais punsad. Cum as putea sa intru un vorba cu el? el are 27 si eu 17 ani.Si e si prieten cu tatal meu

6 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Scuza-ma dar daca stai sa te gandest invers. el de 27 de ani i-ar placea o "copila" de 17 ani; asa ca. mai bine ai lasa`o balta si ai alege pe cineva care te merita fara dar si poate.

Nu fi suparata din cauza asta; respira adanc si mergi mai departe!

| anonimaa a răspuns:

Vrei sa zici ca e c 10 ani mai mare decat tine? wow pai ma daca nu vine nimic de la sine adica daca nu vine nimic din partea lui eu nu cred ca ai de ce sa ramai pe loc cu gandul la acest baiat care este de fapt barbat (unii la varsta lui sunt casatoriti si au un copil) si ai vrea sa se uite la o pustoaika?(cam asa te priveste) treci peste

| itarkan a răspuns:

Mama ta stie acest lucru, si te incurajeaza? mi se pare deplasat acest gest, sa urmareasca starea materiala, si nu fericirea copilului ei. E impotant sa stii ce vrei si tu, dar este o legatura fara viitor cu o asa diferenta intre voi.

| Cedry2k1995 a răspuns:

Draguta, sfatul meu e sa iti alegi alt baiat. cu siguranta no o sa vrea sa fie cu tin deoarece diferenta varstei dintre voi e prea mare. el are aproape 30 si u nici nu esti majora. stii u : timpul le vindeca pe toatewinking papa si daca o sa reusesti sa fii cu el e f bine. inseamna ca m-am inselat eu in privinta lui. oricum... mult noroc.

| cristy_4404 a răspuns:

Pai incearca sa-i vorbesti sau sa-i dai de inteles ca il placi si o sa isi dea si el seama daca nu are prietena si nu te considera prea mica.Succes

| dianna_2063 a răspuns:

Cu siguranta te crede o copila...