| IulianaTarchil a întrebat:

Hello! O sa trec direct la subiect.
Un baiat pe care l-am intalnit o singura data la o petrecere m-a adaugat in lista de ' close friends' pe insta si posteaza, de exemplu, selfie uri cu inimioara langa.
Nu vorbim, nu suntem nici prieteni nici nimic.
Ce trebuie sa inteleg eu din asta? Sunt doar paranoica?

2 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Sincer sunt o multime de adolescenti, fiecare cu gandire diferita. Am patit si eu acelasi lucru, am fost la o petrecere acum un an, am vorbit putin cu o fata, si dupa cateva zile in lista de close friends.
Ma gandeam atunci, what the ***? De abia am schimbat doua cuvinte cu ea happy
Daca noua ni se pare foarte ciudat acest lucru, nu inseamna ca si este! Gandirea noastra nu e la fel cu a lor. Poate inseamna orice. Faptul ca te-a adaugat la close friends dar nu vorbeste cu tine sau nu-ti da alte semne poate sa nu insemne nimic.

| Anonim5695 a răspuns:

Esti. Poate sa insemne ca te crede draguta sau poate sa nu insemne nimic important. Go with the flow. Daca e interesat de tine, o sa incerce sa iti atraga atentia si altfel