| anonim_4396 a întrebat:

Dacă fosta iubită m-a adăugat in grupul de close friends de pe insta, înseamnă că mai vrea ceva cu mine? Sau de ce?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Inseamna doar ca vrea sa vezi mai multe postari de la ea, eventual sa plangi un pic.
Daca voia ceva de la tine, te cauta.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E curioasa de viata ta sa stie ce faci sau vrea sa iti readuca aminte trecutul alaturi de ea, sa nu ai pace.

| Alexandru250201 a răspuns:

Nu cred ca mai vrea ceva cu tine, doar vrea sa ti urmareasca viata

| Jouliete a răspuns:

Depinde, poate doar te vede ca prieten apropiat nu neaparat ca mai vrea o relatie cu tine. Adica fi atent si la cum se comporta cu tine daca iti da alte semnale sau vrea sa vorbeasca mai mult cu tine poate ca da vrea. Dar sa nu tragi direct concluzii.

| Niceguy2019 a răspuns:

Eu zic sa ramaneti prieteni si atat. Sunt de parere ca ciorba reincalzita nu mai este ca prima oare cand o faci. Si vor iesi discutii si reprosuri...asa ca mai bine alta...