| marian1238 a întrebat:

Hello TPU.
Am facut petting cu prietena mea, mai exact i-am bagat degetele in vagin, credeti ca daca doar mi-am atins penisul si apoi cu aceleasi degete i le-am introdus in vagin poate ramane insarcinata? Mentionez ca nu am ejaculat de mai mult de 24 de ore.
Va rog sa imi raspundeti, sunt putin speriat din cauza acelui lichid ce ar fi putut fi prezent.

3 răspunsuri:
| Robert2526 a răspuns:

Nu ramane inssrcinata happy
Altadata urmeaza calea corecta. mai intai te informezi, apoi faci lucruri! Nu invers!

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Daca nu aveai sperma pe degete, gaseste singur raspunsul.

| Punctsivirgulaa a răspuns:

Tataie,ce cauti pe internet daca ne a tampit pe toti?