| Coco08 a întrebat:

Hello TPU, Am si eu nevoie de cateva sfaturi.
Am intrat la facultate, si am pus ochii pe o fata din clasa mea. Faza nasoala este, ca, este prietena cu aproape toti baietii din clasa, printre care sunt si eu, si nu stiu cum sa-i pot spune ca imi place de ea.
Am aflat ca nu are prieten... As avea nevoie de putin ajutor, de cateva mici sfaturi care sa ma ajute sa intru intr-o relatie cu ea. Faza nasoala este, ca nu am mai avut niciodata prietena sad
Help please, Add : top.secr3t@yahoo.com, MULTUMESC

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Faza cea mai nasoala este ca nu esti singurul pretendent dar esti cel mai slab. Punandu-ti adresa aici ne arata ca tu de fapt ai gresit adresa.

| Coco08 explică (pentru neutrino):

Adresa top.secr3t@yahoo.com am facut-o pentru cazuri de urgenta, de genul acesta, si a altor genuri... nu-mi stie nici un prieten acest e-mail... daca nu vrei sa ma ajuti, te rog frumos nu fa spam'uri. Multumesc