| Coco08 a întrebat:

Hello... Am 16 ani, si as vrea sa discut cu cateva fete despre viata de zi cu zi, nu mi place sa supar pe nimeni, sunt cam timid, nu am nici o prietena, si nici nu am avut, as dori sa nu faceti glume pe seama asta...
MULTUMESC,
- care vrea sa vorbeasca cu mine sa mi dea va rog un add la top.secr3t@yahoo.com

Răspuns Câştigător
| Gabi_6377 a răspuns:

Te pot ajuta cu cateva sfaturi.Eu am 22 de ani si cred ca sunt cam mare sa ma apuc sa vorbim pe mess, dar vreau sa te ajut.Sa stai linistit, ca nu rade nimani de tine, pentru ca nu esti singurul care ai 16 ani si nu ai prietena.De fapt e normal sa nu ai pana la varsta asta fiindca nu esti inca pregatit.
E foarte bine ca nu vrei sa superi pe nimeni. E normal sa fii timid, nu te stresa pe faza ca nu ai prietena.Trebuie sa fi tu insuti, dar inteleg ca nu prea ai prieteni, cu care sa comunici, sa va dati sfaturi.Nu incerca sa faci ceva extrem pentru a iesi in evidenta, fiecare im e frumos in felul lui si unic.Stai linistit in privinta fetelor, caci vei fi observat de cine trebuie, oricat de retras ai fi. Mi se pare ca nu prea ai incredere in tine, dar ar trebui sa ai, capul sus! Esti un adolescent minunat, cu bun simt, care nu ar trebui sa se teama.Curaj.Daca vrei, imi poti scrie mesaje.

4 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Heey, ti-am dat add, id-ul meu e glossy_angel96, sper sa vb acolo!

| DorelSudoru a răspuns:

Crede-ma ca nai nevoi + ca iti trebuie timp si multi bani xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok fata, nici eu nu am prietene. e ok.

| marijoana a răspuns:

Saalll. ma sincer sa. ti spun. sunt multi asa dar asta nu inseamna ca nu poti face o schimbaree. vb ti.am dat add.