| Gąßl a întrebat:

Buna as dori si eu niste statusuri de indiferentalove struckdau fundita la cele mai multe :*Multsumesc:*

Răspuns Câştigător
| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika TA!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!

Sa ai parte de iubire Si de tot ce ai visat Si de multa fericire Hai Pa-Pa :* Eu am plecat!

*:[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci, stiu ca ai sa te intorci mereu!]:*

Fiecare zi e speciala. Oricum e plina de atractii. Iar daca nu vii tu, nu-i nimic! Vin altii.

PoTsi sa pleci ma doare in cot'h. Baieti nu am eu? ei sunt peste tot! bye bye ramai cu bine happy vezi ca intreaba tarfele de tinewinking

mi-a zis mami odata o vorba desteapta." Printesooo` nu alerga dupa o caleasca ce nu te asteapta!winking "

Cu IndiferenTza Ta. M`ai Facut Mai Tare. Acum Nu`ti Konvine. Dar Incet. Incet Calc Pe Urmele Taleee`. Si Abia Acum Vezi Si Tu Ca IndiferenTza` Doare`"

* Regreti, iti pare rau, mie deloc.Viata e în fata, stii, eu înca mai pot... *

" Sunt doar realistaaa...Stii bine cuvantul "noi" nu mai existaaa! "

Nu mai cred in vorbe goale. Poti sa ma ranesti. Raman tot`n picioare!

" dar timpul se zice ca le vindeca pe toate. viata merge inainte,si eu cu ea mai departe! :] "

Incearca sa zambesti fato,urmeaza'mi sfatul! E cazul sa fii fericita,toate trec,o sa vina altu`!

Si`mi spuneai ca sunt prea copilaroasa,Scuza`ma dar copilul asta n-are timp de o relatie serioasa

A inceput sa zambeasca mai des, iar ei intorc capul plini de interes. Ce a fost sau nu in trecut, Acum ea a uitat demult! :

Degeaba crezi ca ma oftici. Cand vorbe frumoase ei ii zice. Degeaba crezi ca sunt geloasa. Uita-te putin la mine, chiar nu-mi pasa!;;]

Daca tu imi arati ca nu iti pasa.Eu iti arat ca pot fara tine!

• Nu mi-am atribuit un rol care sa le placa. Mereu cand am fost trista am zis ca o sa treaca!

• privesc tigarea care arde, fumul se ridica la cer
maine nu voi fi ca azi, nu mai sunt la fel

• A fost greu si stiu ca am avut dreptate cand voi m`ati criticat! am tinut capul sus si am mers mai departe,Nu ma intereseaza ce crezi despre mine,Inainte sa spui ceva, UIta'te la tine!
• Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!
• Si toti ma`ntreaba ce s`a intamplat. le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l`am uitat "`!

• Cнiaя ηu`мi ρasă;;] de тiηe; şi de` ρeяsσaηa :] тнa`! σ să` ƒiu;; x мeяeu` aceeaşi → ღ ƒaтнă`;* caяe ƒace exacт >; d< ce vяea` ◇`!

• Ai avut-o de mult! Acum n-o mai ai...ai incercat s-o inlocuiesti da’ nu puteai! K o iubeaii!

• Zici ca ti-e greu? Nu-mi pasa. Iti aduci aminte? Tu cu gura ta ai spus-o: ea e de 100 de ori mai buna ca tine! Acum, sa vezi ce bine te simti cand in loc de un sfat, iti spun din inima: "Du-te la perfecta ta "
• Chiar daca iti pierzi aripile-n zbor.continua sa visezi
• Viata merge inainte dar continui sa visez.
• Înţelege că trecutul nu mai vine niciodată, numai amintirea mai poate spune : aşa a fost odată!

• Nu mai intreba "De ce e asa?" Tu ai schimbat.o Tu ai facut.o mai rea!

Chiar crezi ca ma afecteaza!?`Zambesc din nou`. asta`i tot ce conteaza`

• º"Uita tot ce`ai pierdut, tot ce`ai vrut, tot ce n`ai avut, uita timpul ce`a trecut. Orice sfarsit e un nou inceput.:-x"º

• Plâng mâine, astazi am treaba! ♥
• Vreau o viata nouaa! Si de restuuu` caramele;-x

3 răspunsuri:
| play4girls a răspuns:

Mi se rupe!laughing

| UnUrsuletsMaiMic a răspuns:

Am mai gasit cateva :

Te iubea fraiere! Chiar te-a iubit candva. Priveste`o dar stai departe.acum nu te mai vrea. E mult prea tarziu pentru regrete. Tot ce isi doreste e sa poata sa te uite!

M-am schimbat si pot visa acum.Nu mai vreau sa cer.Voi obtzine oricum. love struck

nu e trista, chiar deloc.zambste suav, are privirea de foc. E dulce si o iubesti stii bine.dar ea, deja nu se mai gandeste la tine.

Nu mai sunt copilul cu slabiciuni de alta data... acum sunt slabiciunea altora... cu caracter de piatra.

Este atat de schimbata; x! Exakt cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata!

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

Nu ma crezi in stare? Nici o problema, nu ma cred nici eu! d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

»-(¯`v´¯)-»Si crezi ca nu mai stii cum ma cheama? Si crezi ca nu mai stii cine sunt? Si crezi prost fraiere ca tot viata ta sunt!»-(¯`v´¯)-»

.´Stii ca nu stau ´ talk to the hand Dupa n0r0k;;] ´. Si daca vreau ´ :*! sa iaSa ´ fum smug. Stiu unde sa dau foc :d ´.`

Acum ecoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi ti`e dor de EA! "

• Sunt un om simplu, mai simplu decat tine Genu` de persoana care vrea atat de multe si obtzine.`! :]•

Ea poate nu stie cum e dragostea. Si intr'o zi poate va invata. Dar atunci nu va mai fi a ta. ca n'ai stiut sa ai grija d ea!

De cate ori vad visele cum se sfarsesc, de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!

Daca ai nevoie de mine. nu mai sunt aici. strig-o pe ea. Poate ea isi face griji!

| Eddie_9624 a răspuns:

Ce faci Edi? Si moare alarolling on the floor