| Oanaoni a întrebat:

Hello TPU. Iubitul meu se comportă diferit din cauza oboselii, problemelor și treburile pe care le are în ultima perioadă. Muncește mult, este epuizat și parcă devine și nervos din cauza asta.
El a făcut greșeala să nu îmi spună despre cum se simte și m-a lăsat singură să îmi dau seama ce se întâmplă cu el dar nu am putut să mă abțin și i-am zis ce mă deranjează.Nu prea mai vorbim ca înainte, e un pic sec și distant. Credeți că e bine să îl las să își revină și să nu îl stresez și eu pe altă parte? I-am spus deja ce nu îmi convine pentru a își da seama că m-a supărat comportamentul lui dar mi-am cerut scuze pentru asta..nu am reacționat nici eu bine să mă descarc în momentul în care el nu se simte bine. E bine să îl las să se odihnească dar totuși să vadă că sunt alături de el?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Da, este bine sa conlucrati atunci când îl vezi într-o asemenea situație.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Poate asa spune el ca din cauza oboselii, sigur nu are pe alta care il "oboseste"? Si cand ajunge acasa nu mai are chef si de tine.

| Oanaoni explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu dă semne care să îmi spună că are pe alta. El ajunge de la lucru doar la 3 dimineața și nu stăm împreună. De ce toți și toate vă gândiți direct la înșelat? Unii oameni poate chiar au și ei motive în care să fie așa...Eu doar am întrebat ce ar fi bine să fac.

| Oanaoni explică (pentru Oanaoni):

La nu stăm împreună mă refeream în aceeași casă

| Oanaoni explică (pentru Oanaoni):

+ că el a fost înșelat, și a deschis sufletul și am văzut cu ce frici a rămas după acea perioada și nu cred că ar înșela la rândul lui.

| Hammurabi a răspuns (pentru Oanaoni):

Ce lucrează iubitul tău de se întoarce de la lucru la 3 dimineața?

| Oanaoni explică (pentru Hammurabi):

Ți am lăsat mesaj în privat cu detalii

| anonimuIl a răspuns:

Are nevoie de o femeie matură în gândire cum este și el. Tu pari una de 16 ani.