| Anonimaaaxgar a întrebat:

Hello TPU! Vă rog să mă ajutați! Puteți să-mi scrieți un mesaj mai jos prin care eu să-l conving pe iubi sa ne împăcăm. Aș vrea un mesaj frumos săi meargă la suflet.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca un mesaj sa ajunga la suflet TREBUIE SA FIE PERSONAL, cum vrei sa-ti facem mesaj personal cand nu va cunoastem? E atat de greu sa scrii asa ceva frate ca doar nu te duci cu mesaju la olimpiada, iti exprimi niste sentimente pentru o persoana, mare filosofie

| Andreeush a răspuns:

Dacă nu ești în stare să îi scrii ceva compus de tine de ce mai vrei să te împaci cu el?

| Goete a răspuns:

Hai ma iubi, ca ti-o sug impreuna.cu prietena-mea.

- asta e reteta sigura, si mai oune xa daca tot nu vrea, i-o sugeti la.altul

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

N-o sa stea nimeni "sati" scrie tie povesti de dragoste. Daca nu esti in stare sa i le scrii tu, lasa-l in treaba lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. In primul rand nu stiude ce v-ati certat, deci nu stiu ce sa scriu. Asta e de la caz la caz. Si de ce trebuie cineva sa te ajute? Gandeste, compune tu un mesaj, ca asa e cel mai bine, nu poti cauta toata Viata sa te ajute altii ce sa spui. Ori compui tu ceva ce stii tu mai bine, ori nu va mai impacati si mergi inainte. E doar o parere, tu faci cum vrei. Sa ai o seara frumoasa.

| OrdanKarris a răspuns:

Devreme ce nu poti tu sa compui ceva din suflet e clar ca NU AI NIMIC in suflet pentru el. Vrei sa te impaci cu el din razbunare, sa ai tu ocazia ulterioara sa-i dai papucii. Probabil el ti-a dat papucii acum, de asta vrei inapoi. Iar acu, pui pe altii sa-ti compuna tie minciunile. Tind sa cred ca fostul tau merita mai bun decat tine. Succes.