| BVRNOUT a întrebat:

Hello,
Va cer o "parere" in legatura cu telenovela mea.
Prietena mea,ma rog,fosta tot imi spune ca ea nu mai poate, ca ea nu mai rezista.Au fost certuri,dar numai pe chestii banale sa le zic asa.O iubesc, probabil ca inca ma iubeste si ea.Am lasat-o 2 zile sa se gandeasca,dar nu pot discuta calm cu ea ca se complica si scrie un mare "basm".
Vreau s-o las in pace, stiu ca e greu dar nu stiu ce sa mai ma fac.Un sfat sau o parere sunt primite cu drag.

Răspuns Câştigător
| aliipt99 a răspuns:

Nu e de tine...asa facem toate cand ne plictisim sau gasim ceva mai nou care pare atragator. Eu zic sa cauti o fata mai ok.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a nu intra prea mult frig in casa atunci cand pisica intra si iese pe usa, pentru a rezolva/transa in mod definitiv situatia, problema respective, pisicii i se taie....coada. Scurt clar si la obiect. big grin

| Freya1 a răspuns:

Te-ai gandit de ce face crizele alea sau macar te-ai obosit sa ii citesti basmele?
Un om cand devine agitat nu isi gaseste locul si iti spune ca ceva nu e bine ceva se intampla ori cu el ori cu tine.Asculta toate "rahaturile" alea pe care le spune sau scrie si analizeazale ca poate descoperi multe ori despre tine ori despre ea apoi decide de ce vrei sa faci.

| Elena9328 a răspuns:

Las-o în pace, daca tine cu adevărat la tine stie unde sa te găsească

| labis a răspuns:

Ti ai raspuns singur, o lasi in pace."relatiile" astea nu duc nicaieri, mereu o sa va certati

| Guys a răspuns:

Daca ti-ai da putin interesul si sa analizezi putin ce scrie in "basmele" alea poate ai intelege si tu, eu una zic sa mai stai sa vorbesti cu ea, daca va iubiti, daca ea era neinteresata de tine si nu te iubea..nu statea sa iti scrie romane si altele

| Swagmotherfuckers a răspuns (pentru Guys):

Mda,exact
Dacă nu ii pasa de tine, nu se mai deranja sa ti scrie,, romane" uneori e cam greu sa trece peste si sa te gândești că o sa deveniți doi străini care poate nu o sa va mai vedeti sau vorbiti in viitorul apropiat, Cam dureros.