| otypisik a întrebat:

Helloo... din nou pe aici:Xs'au intamplat mai multe chestii de cand nu am mai trimis mesaju' ala.am mai vorbit cu el pe mess si am mai si intrat pe hi5 lui dar nu am trimis commuri sau ceva si el totusi stie ca am intrat la el pe hi5. i l'am cerut intr'o seara ca doar nu ii ziceam ca il stiu ca dupa aia zicea ca ma interesez prea mult de viata lui.in fine, si a zis ca stiu hi5 lui si i'am zis ca n'am de unde sa stiuthinking evident am mintzitbig grinshy el crede ca fac misto d elthinking de unde stie oare ca am intrat pe hi5 lui fara sa fi lasat commuri sau cevaa? unh sfat?happy

Răspuns Câştigător
| anca943 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ntrf_aD4jmQ sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

La setari poti face sa nu se vada daca vizitezi profilul cuiva

| gabriela_3062 a răspuns:

Pai poate sa vada la vizitatori recenti...si apare acolo cine ia vizitat hi5'ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu mai minti. spune adevarul. e mai bine