| teiubesc_5807 a întrebat:

DEci...am si eu o problemuta.:p m-am certat cu prietenul cu care eram de 1 an si ceva ma rog nu ca as tine prea mult la el (era romm deci.intelegeti voi )sper doar sa nu ma judecati.asa sa revenim...

nu stiu sigur daca a tinut la me asta este problema si sincer eu vreau sa stiu ca na.mai bine adevarul decat minciuna. faza e ca la inceput eoo m-am purtat destul de urat cu el, il jigneam asa fara motiv si daca ii ziceam hai in 5 minute la mine ca daca nu ne despartim venea imediat( el e de la mine de la tara si e jerpelit) si acum de cand a inceput scoala ne vedeam mai des si am avut ocazia de a-l cun pw unul dintre prietenii lui cei mai buni si am facut o gluma ca imi place de prietenul lui (alin) si l'am intrebat pe alin daca vrea sa stea cu mine, dar era totul la vrajeala.si pentru asta prietenul meu s-a dat la una dintree prietenele mele( x). m-am enervat f rau si i'am cerut explicatii p care nu a vrut sa mi le dea, asa ca i'am zis ca mai bine ne despartim. l'am sunat apoi dupa 2 zile asa sa vad ce mai face si mi-a spus ca facuse si el totul la misto sa se razbune ca m-am dat la alin. atunci i'am spus ca m-am dat la alin la vrajeala si a zis ca acelasi lucru a facut si el.au mai trecut cateva zile si ne'am impacat.totul bine si frumos pana cand am pus'o pe x sa il sune san ii dea intalnire si surpriza: a acceptat.atunci am luat telefonul si i'am spus ca il detest ca e un idiot. etc.

seara, am vorbit cu alin p mess si i'am spus de prietenul meu ca e doar un rrom incult, handicapat ca stie oricum ca il inselam. tot felul de chestii.alin l-a sunt pw prietenul me. A 2 a zi am vorbit cu prietenul meu si ne'am impaaat. l'am intrebat ce parere are despre ce am zis despre el. a tacut. dupa o saptamana ne'am certat iar.

nu stiu ce sa mai cred.cand ne intalneam era foarte dragastot.eu nu ma prea lasam sarutata, dar imi fura el cate un sarut.nu stiu cum sa va spun, dar ma simteam altfel cand eram cu el

acum cateva zile, am pus'o din nou pe x sa il sune sa se intalneasca.si a acceptat, dar a tinut sa ii spuna lui x ca daca sunt eoo cu ea acolo sau daca vin la intalnirea lor ma bate chiar a jurat.

oare a tinut la me?

oare mai tine la me? ajutati-ma sa imi rasp la aceste intrebari plzz...

Răspuns Câştigător
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu cred ca a fost dragoste adevarata nici din partea ta nici din partea lui.Cu aceste santajuri si pacaleli nu v-asi da mai mult de 12 ani. Ce sunt aceste glume... o relatie trebuie sa se bazeze pe respect, incredere si iubire.Eu zic ca tu nu ai daat dovada de aceste 3 aspecte si nici el. Ori ai incredere in el ori nu.

3 răspunsuri:
| Maria002 a răspuns:

Eu cred ca a tinut la tine, dar tu ia-i frant inima si nu mai poate tine la fel de mult la tine oricum succes cu el daca o sa mai mearga

| Butsilee a răspuns:

Te-a tratat cu aceeiasi moneda.
avand in vedere ca e romm e tipic. laughing
daca ti-ai batut joc de el, ai grija sa nu vina toata satra dupa tine:-s
cat despre iubit nici nu se pune vorbaoh go on doar sa isi bata joc de tine, si sa te aduca in patul lui.
Parerea mea, ar fi sa-l lasi balta.
Bafta!big hug

| Andreeeeea_4279 a răspuns:

Eu sunt de acord cu Andreea!