| 2Antonia1992 a întrebat:

Dau funda. Iubesc un baiat care are prietena, dar nu o iubeste.Sta cu ea.asa de plictiseala. A vrut sa fie cu mine, iar apoi s-a razgandit.

Nu-l judec pentru asta pentru ca este un coleg de-al meu si stiu ca nu vrea sa se afle cv.

Acum 2 saptamana. m-a chemat sa stau cu el...si m-am sarutat french cu el si a fost foarte dragut cu mine.

Dar acum de abia ma baga in seama, iar eu sunt moarta dupa el.Mai vorbm din cand in cand la tel si azi a fost pana afara k l-a chemat o profa si eu am vrut sa-i zic lu profa de geografie sa ma lase pana la toaleta.

Vroiam sa ma duc si sa-l astept sa vina si apoi sa-l sarut.

CRedeti k procedez bine? il iubesc prea mult si vreau sa-i arat exact asa cum mi-a aratat si el. Credeti k e bine?

Nu vreau sa-i stric relatia, dar stiu ca nu e ceva serios k de abia mai sta cu fta aia, deci ce sa fac?

1 răspuns:
| BYGGeo a răspuns:

El te-a sarutat atuncea pentru ca vroia si mai mult.Eu te sfatuesc sa il lasi in pace si sa iti cauti pe cineva care te merita cu adevarat nu ca el care zboara din floare in floare.
Esti sigura ca nu are o relatie cu fata aia? poate are si o tin ascunsa.
Daca vrei sfaturi cautama pe Id:gggion95