| Viviluka a întrebat:

Heloo asta este o intrebare pentru cadolescenti. cum sa fac sa ii resping pe baieti adica sa le spun "NU" fara sa ii ranesc. e un tip de treaba glumet amuzant dar nu imi place in totalitate. AJUTORRRRRRRRRRRRRR

7 răspunsuri:
| Viviluka explică:

O sa dau fundita dupa ce ii spun rasp astea ok?

| Viviluka explică:

Ai dreptate chestia cu orgoliu

| Anileda a răspuns:

Pai daca era de adolescenti o puneai la categoria Adolescenti.

| AnAiLuI a răspuns:

Ii zici verde in fatawinking
ca nu vrei sa fii cu el ca nu va potriviti :d

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Uite ce m-a sfatuit o prietena.:
Diana Diana: "ba boule eu nu te iubesc tin la tine ca la un prieten si atat nu putem fi imprenuna never ca nu-mi place de tine ca esti stramb chior prost ordinar"
Nu poti scapa de baieti.Chiar daca ii refuzi, ei au orgoliul prea mare si increderea in ei la fel, deci o sa incerce iar si iar. Ce, draga, nu-ti place sa fii curtata?batting eyelashes Altele ar da oricat pentru asta oh go on Norocoaso!

| ladylove a răspuns:

Ii spui sincer de ce nu vrei sa fii cu el.Va accepta adevarul. Dar spune-i-o intr-un mod delicat. Poti sa ii mai spui ca ai vrea sa fiti doar prietenii.Intr-adevar,este destul de greu sa ii spui unui baiat care te place cu adevarat ca nu vrei sa fiti impreuna, dar fii sincera cu el si va fi bine.

| superwoman a răspuns:

Mereu m.am confruntat cu dilema asta rolling eyes
Daca le ziceam adevaratul motiv se suparau, dar mereu le.am zis tuturor ca sutnem prea buni amici si nu vreau sa distrug o prietenie care poate dura mult mai mult decat o relatie.