| smilerz19 a întrebat:

Cum resping un baiat care ma place fara sa il ranesc?

Răspuns Câştigător
| DennyxD a răspuns:

Te comporti frumos cu el dar isi da singur seama ca nu iti place. daca vede anumite gesturi.

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai spune-i ca tu nu ai vrea sa fiti mai mult de prieteni, ca nu va potriviti, dar adica nu mereg nu-l mai baga in seama. Nu stiu ce sa-i spui. eu zic sa nu te complici spune-i exact ce crezi sau evita-l
BaFtA:*

| aniriiiiii a răspuns:

Vorbeste cu el direct, si explica`i ca tu il vezi ca pe un prieten si daca vrea o relatie cu tine tu poti sa-i oferi doar o relatie de amicitie.

| daiana a răspuns:

Ii vorbesti frumos, ii explici de ce nu poti/poti sa-i spui si unele motive: ca vrei sa iei o pauza in viata amoroasa, ca ai prieten, ca nu esti pregatita.
parerea mea ca sunt scuze care tin pentru un baiat daca nu-l placi.
bafta! love struck

| Geaninel a răspuns:

Cu indiferenta. Este cea mai buna arma. Crede-ma! Daca ii da-i pace, si nu il bagi in seama, la urma urmei se va plictisi si iti va da pace. Sper ca te-am ajutat happy