| JessicaSm a întrebat:

Help! Azi m-am întâlnit cu un tip si am avut treaba cu el. Sunt inca virgina, dar mi-a făcut de mai multe ori oral si trebuie sa recunosc ca ma cam durea din cand in cand. Mi-a făcut de 3 ori, iar ultima data chiar durea si nu ma credea asa ca nu prea voia sa se oprească. Anyway, problema e ca am simțit dupa ca ma doare ceva down there si ca ceva parca nu e in regula, iar cand am ajuns acasa am văzut ca era super umflata. In stilul ca nici nu imi dau seama f bine ce e acolo. Parca a ieșit o formațiune cărnoasa intre "buze", dar mai într-o parte fata de clit. si doare ff tare si cand ating doare. Nu pot spune nimănui pentru ca am 16 ani si nu vreau sa le spun prietenelor (ma judeca), iar relația dintre mine si el e de "friends with benefits" (dar ne-am cunoscut super recent).
Precizez si ca am stat in apa rece cu zona aia caci gasisem pe net ca ar ajuta si ca e normal, dar am găsit si chestii naspa. Va rog mult sa ma ajutați daca ati pățit sau stiti despre ce e vorba!

ps: nu am mers niciodată la un ginecolog si nu vreau sa afle mama de ce am făcut asa ca nu prea e o opțiune nici asta...

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa implinirea varstei de 15 ani fetele pot sa mearga neinsotite la orice cabinet ginecologic atat de stat (spital) cat si privat pentru a fi consultate ginecologic. Asa ca fara vreo urma de retinere sau rusine este indicat/ar fi bine sa te prezinti chiar maine la o consultatie binevenita. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Friends with benefits?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de boli venerice are el si pe care ti le-a transmis, daca nu ai folosit protectie la sexul oral.
Din pacate, toate bolile venerice se aiu atat prin sex oral, vaginal cat si anal.
Mergi de urgenta la ginecolog si fa-ti investigatii.
Cat priveste virginitatea ta, aia a zburat cu prima ocazie cand ai inceput sa practici sexul oral!

| ywar a răspuns:

Pai atunci da-ti singura la clit limbi. Poti folosi si vibrator. Dar, poti sa o faci si cu trei odata. Toate gaurile posibile. Ia vezi, poti? Sigur dupa experienta o sa ti se umfle creierul!

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Romana sau engleza. De ce vrei atat sa le amesteci, vrei sa vada toata lumea ca stii si tu engleza?

Probabil ai clitorisul inflamat. Peste cateva zile ar trebui sa dispara problema.