| Sara2 a întrebat:

Help! cred ca am facut o gafa! in seara asta trebuia sa merg la prietenul meu si i-am zis ca nu mai merg si s-a suparat, a zis ca e deprimat si i-am "stricat" surpriza, oare despre ce ar putea fi vorba? ca azi ne-am mai intalnit odata si nu s-a purtat in nici un fel deosebit sad, ce sa fac acum?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu cred ca ar fi trebuit sa amani intalnirea, mai ales intr-o zi ca aceasta. Sunt sigura ca iti pregatea o surpriza sau oricum, ceva special - sa nu te gandesti la prostii.
Mi se pare destul de indreptatit sa se supere, i-ai cam distrus planurile. Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa reprogramati, pentru ca 14 februarie nu este singura zi in care va puteti simti speciali!
Mult succes!

| TitiDrLove a răspuns:

Poate ca a cumparat saracul sampania... petale de trandafiri prin pat.lumanari aprinse smug... asta in cazul in care v-ati inceput viata sexuala happy
Daca nu. poate a gatit ceva special pentru tine si dorea foarte mult sa luati cina impreuna... poate ca e mai romantic asa ca mine. si pentru el inseamna mult asta >big grin

| Ingerash a răspuns:

Poate iti pregatise o cina romantica sau o baie cu spum si petale de trandafiri, nu trebuia sa anulezi intalnirea, suna-l si spune-i ca te revansezi tu sau daca mai poti du-te la el ca nu e tarziu

| puffika a răspuns:

Poate vroia sa stati si voi la o cina romantica ca alea din filme stii ca azi e ziua indragostitilor?

| EnterSandman a răspuns:

Cred ca e vorba de sex,ora la vieteza big grin,de unde putem noi sti ce ati pregatise el laughing, du-te la el si afla, nici odata nu e prea tarziu big grin

| simona_7055 a răspuns:

Repara asta...du-te la el fara sa-i mai spui nimic sigur va fi aksa, logik ca e suparat e V'day... poate vroia sa-ti faca un cadou, o surpriza smugsmugsmugsper sa-ti fiu de ajutor:X sa auzim de bine:X

| niko_2806 a răspuns:

Pai nah.Creca e o supriza de ziua indragostiloR.o cina romantika.sau alte chestii.NaH.tu poti spune ca scuze am avut o problema de familie. bunica mea se simte foaRte raw...nah.Si el poaTe te va intelege.nah.Eu iti urez suCCes.pup.:*.paaoh go on. SPer ca te-am ajutatbig grin