| daniela995 a întrebat:

HELP! eu si prietenul meu ne dorim foarte mult un copil! tot am incercat si am progresat in fiecare seara...dar din pacate a 25 zi mi-a venit ciclu, numai ca nu m-a durut burta deloc, si inainte ma durea foarte tare. aveam dureri insuportabile, am facut 3 teste care au iesit negative, ultimul test l-am facut dupa 15 zile de la ultimu contact sexual! intrebarea e POT FI INSARCINATA DACA MIA VENIT CICLU SI TESTELE AU IESIT NEGATIVE? ce imi recomandati? dupa ce prietenu meu ejaculeaza, sperma curge si ea afara! am auzit ca nu pot ramane insarcinata daca urinez in urmatoarele minute dupa ce ce prietenu meu ejaculeaza! am nevoie de cateva sfaturi! cine ma poate ajuta? multumesc. Daniela, Bucuresti 25 ani.

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Inainte de a te gandii la asta trebuie sa stii ca e bine sa mergi la medic.El iti poate recomanda un tratament sepecific, un regim alimentar -nu merge asa la toti. Succesx

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mergi la medic. Nu faci un copil de capul tău. Ai făcut analize? ai făcut un ecograf înainte de ați dori să rămâi însărcinată? Se pare că nu, dacă le făceai numai veneai să întrebi.
Mergi la medic împreună cu iubitul tău, faceți niște analize să vedeți dacă sunteți sănătoși, apoi discutați un plan familial

| MadyHas a răspuns:

De ce nu mergi la un medic sa vorbesti cu elpoate iti va dea sfaturi in legatura cu asta. daca ti-a venit menstruatia si testele au iesit negative sunt slabe sanse sa fi ramas insarcinata.si copilul vine cand nici nu te astespti.dar stii vorba aia:incercarea moarte n-are! succes si doame ajuta!

| daniela995 explică:

Tin sa mentionez ca atunci cand ejaculeaza ma doare foarte tare ovarele

| Valentina_Venete_1992 a răspuns:

Uite un lucru e clar daca ti-a venit ciclu inseamna ca nu esti insarcinata si nu mereu te doare cate ceva atunci cand vine ciclu. Si stai linistiti o sa apara si copilul cat de curand. happy Sper va te-am ajutat. :*