| anonim_4396 a întrebat:

Help me please crying . Aseara am avut un contact sexual , la un momentdat partenerul s-a oprit dintr-o data , si l-am intrebat daca s-a terminat si a zis ca nu , dar s-a oprit si nu a scos penisul din vagin , am facut-o neprotejat . E posibil sa se fi terminat in mine ? Mi se pare tare ciudat ca nu s-a terminat nici pe urma . Mi frica ca poate a vrut sa ma lase insarcinata sad . Ajutati-ma sad .

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca si ar fi dat drumul in tine ti ai fi dat semana pentru ca sperma trebuia sa si iasa la un moment dat, nu disparea inautru tau.

Momentul in care s-a oprit a fost cel mai probabil sa se calmeze cateva secunde deoarece probabil era aproape de orgasm.
Riscul de a ramane insarcina exista atat timp cat nu v ati protejat. Nu trebuia sa fie el intentionat.

2 răspunsuri:
| Cretzu_CreTzu_1991 a răspuns:

Poate a terminat si i-a fost rusine sati zica. eu ce stiu unii baieti cred ca partenera lor de viata o sa isi bata joc pe chestia asta. daca a fost aseara te sfatuiesc sa mergi imediat la farmacie sati cumperi pastila de a 2 a zi asa ii ceri costa vreo 75 de lei ca sa nu stai cu griji sau poate sa fii insarcinata... si FOLOSITI PREZERVATIVUL ca nu muriti sau ia anticonceptionale daca nu supotrti cu prezervativ...

| valentino52 a răspuns:

Poate a obosit de s-a oprit... si dupa aia cat si-a tras sufletul i-a pierit cheful.si de aia nu s-a mai terminat