| justifyme a întrebat:

Help!
sunt indragostita de un baiat coleg cu mine
as vrea sa aflu daca ma place
am batut apropouri cu prietenele mele despre el si toate o zis ca le face cu ochiu'
si mie imi face cu ochiu' laughing dar nu le am zis
de craciun mi-a facu cadou un lantisor din argint si o esenta de parfum ( trebuia sa tagem la sorti si noi doi ne am ales )
ne zambim mereu in ore
cand ni se intalnesc privirile imi face cu ochiu'
se da la colegele mele
deloc nu ma baga in seama
face glume pe seama mea
ma ignora
cum sa-i arat ca-l plac si cum sa imi dau seama ca ma place?

Răspuns Câştigător
| ghiCIne a răspuns:

Daca e fustangiu si te ignora nu ti-e de ajuns sa stii ca e neserios?
Nu te face acum fericita si nu cred ca te-ar face mai tarziu.
Mai sunt baieti destui.
Cine stie? poate dai de unul care sa merite toata iubirea ta si care sa fie doar al tau.