| anonim_4396 a întrebat:

Help!

sunt indragostita de un baiat coleg cu mine

as vrea sa aflu daca ma place

am batut apropouri cu prietenele mele despre el si toate o zis ca le face cu ochiu'

si mie imi face cu ochiu' laughing dar nu le am zis

de craciun mi-a facu cadou un lantisor din argint si o esenta de parfum ( trebuia sa tagem la sorti si noi doi ne am ales )

ne zambim mereu in ore

cand ni se intalnesc privirile imi face cu ochiu'

se da la colegele mele

deloc nu ma baga in seama

face glume pe seama mea

ma ignora

cum sa-i arat ca-l plac si cum sa imi dau seama ca ma place?

pls
help! cum sa-i arat ca-l plac?
P. S mereu cand ma vede in pauze se da la o fata ( care e mai aproape )

Răspuns Câştigător
| betty_9521 a răspuns:

Eu zic ca te place 90%! Pune un prieten de-al tau care e prieten bun si cu el sa zica ceva de exemplu(vad ca-ti mai place de,,,,)chestii din astea!
funda?

2 răspunsuri:
| elisabethia a răspuns:

Pai pune-ti una dintre prietenele care nu il plac sa-l intrebe daca te place si sa-i zici mai apoi tu pe mess sau intr-o pauza ca il placi.

| justifyme a răspuns:

Dar nu am incredere in prietenii lui...