| fataingalben a întrebat:

HELP! Timp de 3 luni am luat duphaston pentru ca am avut probleme cu tiroida si nu imi venea menstruatia. De fiecare data dupa ce terminam de luat duphastonul a doua zi imi venea ciclu.Insa,acum de data asta,nu imi vine. Am avut relatii sexuale dar am folosit mereu prezervativul,prietenul meu m-a asigurat ca toate prezervativele au fost ok,fara problema, gen fisuri si alte de astea. Si am vazut si eu cu ochii mei cand le umpleam cu apa. Sanii ma dor de o saptamana, dar din cate stiu sanii dor si cand esti gravida. Nici o luna nu s-a implinit de la ultima menstra, abia peste 2 zile fac o luna. Intrebarea mea este: E posibil sa fi ramas gravida? De ce nu imi vinne ciclu, daca am luat Duphaston?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o problema destul de serioasa. Iti recomand sa intrii pe acest forum de medici care iti vor raspunde n cel mai scurt timp!
Cand am probleme, intru si postez intrebare. :) Iti faci cont si postezi orice intrebare, atunci cand ai nevoie de un raspuns exact pe care te poti baza 100%.
Uite linkul : > http://forum.romedic.ro/sub_cat/Sunt_gravida? _0156.html

Toate cele bune!