| Nicorescu_Paty_1999 a întrebat:

Vlad, un baiat pe care il plac, a raspuns bucuros ca ar vrea sa stea cu mine in banca, dar a raspuns pe langa alte fete ca nu vrea sa stea cu mine in banca. A zis ca din pauza urmatoare se muta in banca cu mine.Am cazut de acord eu, Vlad, fosta mea colega de banca si fosta lui colega de banca. El s-a mutat de fapt cu un alt coleg de clasa. Dupa ce s-a asezat s-a uitat la mine suparat. fiind si ultima ora, inainte sa ies pe usa, s-a uitat la mine rosit.

Credeti a mai vrea sa stea cu mine sau nu?
La 10 raspunsuri sincere (nu si explicatiile mele) dau funda!

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca se simte vinovat si ar mai vrea sa stea cu tine in banca dar poate e putin rusinos si nu are curaj

| がさいゆの a răspuns:

Buna.Faptul ca tie ti-a promis ca va sta cu tine in banca, mintindu-te cu o foarte mare usurinta este un semn de antipatie. Faptul ca doar s-a uitat la tine rosind nu arata nimic.Dar pentru a te asigura, ar trebui sa vorbesti cu el si sa nu il judeci gresit.La revedere!

| Vix999 a răspuns:

Pai din moment ce nu s-a mutat cu tine atunci cand trebuia si s-a mutat cu acel baiat, e clar ca nu vrea neaparat sa stea cu tine in banca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate...

| supradozadenebunie5 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fi mai indiferenta
Este nehotarat
Poate te place dar ii este teama de ceea ce spun colegii
Poate se simte mai in largului lui daca sta cu un baiat in banca si nu cu o fata
Poate vrea doar sa se joace cu tine
Poate ti-a spus tie ca vrea sa stea cu tine in banca doar ca sa nu te faca sa te simti tu prost
Poate este influentat de alti colegi
Poate el place pe alta fata
sunt multe explicatii dar eu cred ca ar fi mai bine sa te duci sa il intrebi direct daca mai vrea sa stea cu tine in banca sau nu

| Nicorescu_Paty_1999 explică (pentru supradozadenebunie5):

Nu place pe nimeni altcineva sa stii!

| supradozadenebunie5 a răspuns (pentru Nicorescu_Paty_1999):

Atunci vorbeste cu el

| Alexoriginalu a răspuns:

Salut si scuze ca am postat aici :).Dar as dori ajutoru-l vostru cat-de cat :x. Daca sunteti oameni buni :).imi puteti da si mie 1 vot la sv meu de cs :o3.Imi doresc tare mult sa castig ceva dropuri(playeri) pt.sv meu :).Pt.ce-i care nu stiti sa votati, scrieti codu si dati pe voteaza exe.xstrike.pro http://www. csservers.ro/voteaza/exe.xstrike.pro.Daca vreti sa votati lasati-mi reply cu ce vi-a zis.Ms mult :*

| LiiaX3 a răspuns:

Heii`, baietii sunt de obicei imprevizibili, dar incerca sa vorbesti cu el si sa il intrebi sincer, daca nu iti place varianta asta ar trebui sa o lasi balta, de obicei un baiat nu sta in banca cu o fata, parerea mea. Incearca sa fiti prieteni si vedeti pe viitor ce se intampla. sorry de raspuns dar este cam. nu stiu... in fine, iti doresc bafta. :*

| LittleBig a răspuns:

Cred ca ar trebui sa fii putin mai directa cu el daca il placi, ce sa spun vrajeste-l, pentru o fata e foarte usor sa faci un baiat sa isi piarda mintile dupa tine...
Dar eu cred ca va sta pana la urma cu tine in banca Si sincer imi pare rau pentru tine ca suferi Dar ai incredere in tine si o sa fie totul bine, Crede-ma...
Sper ca te-am ajutat. Multa Bafta!