| Antonia123 a întrebat:

Help TPU! Ce sa fac, am 10 ani si imi place la nebunie un tip, iar si el ma place! Prietenul lui tot ma intreaba daca vreau sa stau cu el dar nu stiu ce sa spun! Daca o sa zic da tot caartierul va barfi si va rade de mine! Ce fac? Cum sa spun ca il plac? Dau funda! Rapid please!

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Ce faci? Iti spun eu nu ne intreba pe noi niste straini sa decidem noi pentru tine.
Exista un singur mod de a-i spune unei persoane ca o placi si anume ai spui, direct, alta cale nu mai este.
Si la 10 ani mi-ar place sa cred ca nu baietii este cea mai mare problema a ta si ceea ce te framanta/intereseaza cel mai mult.
Ramane sa decizi tu daca ai vei spune sau nu.

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Prietenul lui te întreabă pe tine? Dar tipul este mut?
La 10 ani ai tăi nu lăsa copilăria pentru dezamăgirea sentimentală!
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Si acum ai spus si aici ca sa te barfeasca toata tara.Si nu numai.De ce nu iti vezi de papusile tale? Esti inca un copil. Vrei sa iti strici toata viata pentru o curiozitate copilareasca?

| Rizer a răspuns:

Nu ai ce face? La 10 anisori ai tai ai multe jocuri pe care le poti juca, lasa indragostelile deoparte si numai gandi asa, esti prea mica pentru asta!

| ComatoseWine a răspuns:

Nu vreau sa vad ce "dileme" ai peste 2, 3 ani.

| shadovv a răspuns:

Poti incepe prin a nu te mai uita la naruto.

| Antonia123 explică (pentru shadovv):

De ce?

| shadovv a răspuns (pentru Antonia123):

Degeaba...

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Dafuq ai 10 ani

| strawberrycool14 a răspuns:

Fii indiferenta! O sa-l faci sa fie nebun dupa tine, pentru ca baietii nu prea suporta indiferenta! Sper ca te-am ajutat!happy

| h3r a răspuns:

Mda, la 10 ani nici nu aveam computer.
Nu trebuie sa-i spui nimic, decat ca ai tai nu te lasa cu prieten de la varsta asta si punct.
Ai grija la scoala, invata si fii atenta.

| LostInHell55 a răspuns:

La 10 ani ar trebui sa te joci cu papusile oh go on

| aly1368 a răspuns:

Esti inca mica! nu-ti fa inca un ''iubit'' de acum rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| diana99999 a răspuns:

Bitch,please laughing Lasa prietenii la varsta asta si vezi-ti de scoala. Asteapta sa cresti inca vreo 2-3 ani, si atunci poti sa fi si cu ochii dupa baietiwinking Ti-o spun din experienta, dar nu o sa rada nimeni. Deci lasa baietii ca aduc numai necazuribatting eyelashes

| MartiniShoot a răspuns:

Spune-i in fata si lasa ceilalti copii ei asa sunt, rai ce sa le faci.:-J

| DePeNdEnTu a răspuns:

Wtf,relatii la 10 anithinking laughing

| DoctorAnonimus a răspuns:

La 10 ani?! LA 10 ANI?! Eu la 10 ani ma jucam cu jucarii si ieseam pe afara! straight face!
Du-te si te impusca. oh go on.