| raluk_1574 a întrebat:

Sunt indecisa. :-s chiar nu stiu ce sa fac. imi place la nebunie de un coleg, pe care crezusem ca il uitasem, dar nu e asa. si in plus acum acum stau cu alta persoana, insa nu tin la prietenul meu cum tin la colegul meu. ce sa fac? prietenul meu chiar tine la mine, pe cand celalalt ma considera doar o prietena. pe care sa-l aleg? :-s HELP

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Ceau
stiu cum este, si eu patesc la fel acum, nu poti sa te minti mereu ca tii la iubitul tau...si nici el nu merita sa fie mintit...decat sa fii cu persoana la pe care o iubesti preferi sa fii cu un impostor :S care intr-adevar tine mult la tine, dar nu are farmecul pe care il are colegutzu tau:S pff viata astalaughing
incurcata mai este:*:* ai grija si fa ce'ti spune inima:X:X

3 răspunsuri:
| nicol20 a răspuns:

Cel mai bine este sa te ghidezi dupa inima doar tu stii ce simti si ce sentimente porti acelui baiat tu decizi.Bafta

soothe
| soothe a răspuns:

Ai vazut cum arata graficul de la o sinusoida? Asa suntem si noi oamenii, si in dragoste si cand ne lasam de fumat. Sus/jos sus/jos

| M3ntosana a răspuns:

U trebuie sa decizi, incearca sa ti si u la prietenul tau si cu colegu tau sa ti doar amici...sau daca nu vrei asa fa invers daca ai zis ca il placi mai mult pe coleg, dar ai grija daca o sa fiti prieteni u si colegul vezi sa nu te raneasca