| 4827 a întrebat:

HELPPPPP. Cunosc un baiat care cred ca ma place, adica se da la mine, face jocuri copilaresti cu minelaughing...arunca cu frumze in mine, ma roaga sa ma plimb cu el sau ma roaga sa stea langa mine, spune ca mama mea e "soacrasa"laughing si tot felul de chestii:X...dar problema e ca el e intr-o relatie de un an cu o fata. M-am intalnit cu ei la un spectacol si el se uita la mine si dupa o saruta pe fata aia. Am crezut ca sunt eu prea snoaba sa cred ca ma place, dar ieri m-am intalnit cu el si s-a comportat la fel cu mine. Ce sa cred? Ar renunta la ea pentru mine? Ma place sau doar se preface? Si de ce se comporta atlfel cand e cu ea si altfel cand e cu mine? SUNT FOARTE CONFUZA. Ajutati-ma sa inteleg, va rogcrying!

9 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Ce Varsta ai?

| 4827 explică (pentru VadTot):

15, ce importanta arelaughing?

| VadTot a răspuns (pentru 4827):

Pai esti la varsta la care crezi ca tot ce zboara se mananca Confuzi o prietenie amicala cu tot felul de chestiilaughing)Multi inaintee!

| neutrino a răspuns:

Baiatul e gospodar si isi face rezerve. Poti fi prima optiune.

| anca29 a răspuns:

Iamo mutra serioasa, da-te doi pasi inapoi si spune-i vere-n fata!

| timisoara a răspuns:

El face asta numa asa ca nu are ce face, tu crezi ca ar lasa-o pe aia pentru tine? Si daca ai avea o relatie cu el, ti-ar face la fel...

| creatzulik a răspuns:

Lasa-l nu e de tine, in timp ce e cu iubita el se da la tine, glumeste, nu cred ca renunta la ea pentru tine (ar fi facut-o pana acum)are un comportament diferit cand e cu tine deoarece te vrea dar pe ea nu o va lasa, nu fi confuza si lasa-l niu da atentie.

| Mariah92 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, sunt in aceeasi dilema, si el se poarta frumos cu mine, si se uita mult la mine si imi zambeste, ba chiar m-a pupat pe frunte ( bine, atunci am baut un pic amandoi). Doar ca amandoi avem relatii stabile happy de vreo 3 ani, iar prietenul meu este ff bun prieten cu el (au fost colegi in liceu)

| Lacramioara31 a răspuns:

Crezi ca te place? oricarui tip ii usor sa se comporte copilareste dar ar fi dispus sa renunte la o relatie de un an si ceva pentru tine...grea intrebare.happy
Ce te face sa crezi ca nu se uita si la alte fete in afara de tine si iubita lui? Renunta sau nu, cred ca meriti, si meritam cu totii pe cineva care sa ne aprecieze si sa nu ne faca sa ne simtim ca a doua optiune.