| d3nisa202 a întrebat:

Het TPU :* Am o problema destul de mare pentru mine [va rog aveti rabdare sa cititi] Imi plaace de un baiat din alta clasa. Cateodata mi-a dat sperAnte ca ma place [eram sigura intr-un moment] dar acum nu prea Nici nu suntem prieteni! In ultima vreme tot m-a facut sa sufar Cateodata cand merg pe hol in pauza se tot uitA la mine, dar mie mi-e rusine sa il privesc [nu stiu dc] Si acum vreao saptamana. cand toata scoala a fost invitata al un fel de " banchet" nu m-a invitat la dans, nu m-a bagat de loc in seama Data trecuta a vrut sa ma invite dar i-a fost rusine [sunt sigura] dar de data asta nici nu a trecut pe langa mine Ce sa ma fac incerc sa il uit, dar nu pot Chiar sufar din cauza asta :[ Ce sa fac Va rog sfaturi Ar insemna muilt pentru mine:* Dau funda >: Help me pls...:*[scuze. ce categorie]

5 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

Pai cum ai zis si tu incearca sa-l uiti.gaseste un baiat care te atrage si care te place la randu` lui.nu stiu de ce face asa acesta. poate a gasit pe altcineva si poate nu`i de la tine din scoala.

| TheSupreme a răspuns:

Daca nici macar nu te uiti la el, cum ai vrea sa te invite la dans? mai ales daca e banchet iti dai seama ca ii e rusine de fata cu toti colegii. Eu spun ca trebuie sa vorbiti singuri intr-un loc. Serios numai intrbad pur si simplu: De ce suntem asa distanti unul de celalat? Ce s-a intamplat? poti afla ceva. Daca si el simte tot asa neputand sa te uite atunci inca mai e speranata happy. Cineva trebuie sa ia initiativa si sa lamureasca lucrurilewinking

| Maria_6260 a răspuns:

Fa tu primul pas. :* Si vorbeste cu el serioslove struck. Succes!

| D0ru a răspuns:

In cazuri ca astea timpul este cel mai bun leactongue
Trebuie sa incerci sa nul mai intalnesti si sa nu-i mai dai nici tu importanta pentru ca cel care te face sa plangi nu merita iar cel care le merita nu te va face sa plangi sau sa suferitongue

| Bianka98 a răspuns:

C`am prin asa ceva trec si eulove struckNuj ce sa-ti zic incearcaa sa stai la distanta de el,incearca sa-l uitzii, fa`ti un prieten sau daca nu merge, imprietenestete cu ellove struck:*