| ffdhrsgjk a întrebat:

acum un an mi-a placut de untip dar acum nu-mi mai place. cand l-am invitat la banchet prima data a zis ca nu stie iar a doua oara a zis ca nu. baietii de la mine din clasa lau intrebat daca vrea sa ma invite si el a spus ca da dar ii e rusine. n-am mers cu el banchet dar la banchet ma invitat mai mereu la dans si s-a mutat la o masa care era vizavi de masa mea si s-a uitat insistent la mine mai mereu. voi ce credeti? ma place? dau funda.

Răspuns Câştigător
| mada97nnn a răspuns:

Eu cred ca dahappy dar un sfat nu pune suflet pentru un baiat

3 răspunsuri:
| GeosBIOS a răspuns:

Pai daca nu-ti mai place, de ce-ti mai bati capul?

| ffdhrsgjk explică (pentru GeosBIOS):

Pentru ca chiar vreau sa stiu

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Presupun că ai terminat clasa a 8...
Că întrebări de genu ăsta nu pun cei mari de clasa a 12(din astea stupide și am pus accent pentru că și ei au banchetu)
Te duci la liceu și o să vezi băieți până te saturi...