| babytau a întrebat:

Hey..acum 3 saptamani m-am jucat cu prietenul meu. mi-a intrat penisul lui foarte putin in zona din spate..sunt sanse sa fi ramas? (sunt virgina)

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu vă jucaţi şi voi Fazan, ceva.

| KameliaAura a răspuns:

Nici cea mai mica sansa

| ralukuu a răspuns:

Probabil... :-]

| babytau explică (pentru ralukuu):

Cum adica probabil?

| angel1797 a răspuns (pentru ralukuu):

Daca nu stii nu mai rapunde ..nu ai nici macar habar..nu ramai stai linistita

| pipluup a răspuns:

Cu siguranta nu ramaiwinking

| babytau explică (pentru pipluup):

Hey..lasa-mi si mie mesaj cu id-u` tau. happy

| pipluup a răspuns (pentru babytau):

Ti-as da, dar sunt membru junior si nu pot. Da-mi tu mesaj cu id tau tongue

| pipluup a răspuns (pentru babytau):

Nu pot.Da-mi u mie tongue

| babytau explică (pentru pipluup):

Nu pot sa iti trimit nici eu happy da-mi-l aici big grin

| pipluup a răspuns (pentru babytau):

Ok. patriciapaty789, sa imi zici cand ma bagi

| babytau explică (pentru pipluup):

L-am bagat happy sunt eu love_and_hate58

| pipluup a răspuns:

Nu, nu sunt deloc sanse.

| amPH a răspuns:

1. Cati ani ai?
2. "foarte putin in zona din spate" - Adica? In zona din spate unde te cam doare coloana?! Invata sa te exprimi!
3. Sa fi ramas ce?! Penisul lui acolo?! Inca o data... Invata sa te exprimi!

Te-a durut?! A curs sange?! Ai simtit ca te rupi pe dinauntru?! Daca ai raspunde cu "Da." la una din intrebarile astea, sa stii ca nu prea mai esti virgina...

| Mariia17 a răspuns:

Cum dracu ` sa te joci cu prietenu tau si sa-ti intre penisu lui laughing)laughing si inca "foarte putin"rolling on the floor?laughing Erati dezbracati si va jucati de`a mama si de`a tatarolling on the floor?

| AlGhoti a răspuns:

Vei naste un c*c*t

| Rotaru63 a răspuns:

Bai fato,daca ai luat penisul cu mana si ti l-ai bagat singura, atunci, ei bine ai ramas, daca nu, nu!