| xBiscuitele a întrebat:

Hey all sunt noua dar am o intrebare vorbeam pe mess cu un prieten nu neam mai vazut de doi ani...el a spus ca cica ma iubeste...si ca vrea sa fiu iubita lui eu tot l-am respins de nu stiu cate ori dar el tot insista pana la urma a cedat si a spus la status tot felul de complimente despre mine o_o faza e ca tot ma vrea si nu stiu cum sa-i spun frumos sa nu se supere va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Ii poti spune frumos ca momentan nu vrei o relatie si vrei sa te ocupi de prieteni si sa te distrezi. happy
Vrei sa iti pui ordine in ganduri si momentan chiar nu te simti in stare pentru o relatie.
Ii poti spune dupa aceea ca atunci cand vei fi pregatita ii vei spune. happy