| powerpoint12 a întrebat:

Mi-am luat inima in dinti si am sa va spun povestea mea;
totul a inceput acum 5 luni cand am cunoscut o fata.
nu stiu dc dar din prima mi-a atras atentia.
Am incercat sa fiu cu ea dar nu sa putut, la fel cum nu au putut si alti zeci de baieti inaintea mea.
Totul a decurs bine.
Am incercat sai arat ca o iubesc si pana la urma ia-m si ziso.la inceput ea credea ca sunt ca ceilalti baieti dar eu ca sa i arat asta...nu m-am comportat ca ceilalti... m-am comportat special, a decurs totul bine si am devenit cei mai buni prieteni, am incercat sa intru in adancul inimii ei sa vad ce se ascunde dar in fata mea stau niste porti imense de foc! dupa un timp am aflat multe despre ea si a inceput sa ma placa. a venit si ziua cea mare; craciunul, am primit cel mai frumos cadou din viata mea.suntem impreuna.
Am fost primul baiat pentru ea si chiar sunt special.
A 3 zi seara am iesit in oras sa vad ce mai e pe acolo.
Era totul inchis intuneric si nimeni pe starda.
Dupa 20 min a inceput cineva in negru sa ma urmareasca da nu stiu cine era si a disparut de la o bucata.
Cand am mers seara acasa am intrat pe mess si ia a inceput sa-mi spuna ca ii pare rau si nu vrea sa imi faca rau si ca ma mintit cand mi-a zis da...trebuia sa fie nu!
ASTA E VIATA IN ROZ, Sa va povestesc si cum s-a intamplat inainte de a o cunoaste si de a fii impreuna!
Era o fata ft ciudata!
Inainte de carciun am primit un cadou de la un prieten.
Era un cutit >negru--care l-am luat in seara de craciun cu mine.
Mia facut numai probleme... a doua zii cand eram iimpreuna mi la cerut sa il dau ei sa nu mai faca probleme. i l-am dat. da nu stiam ce rau mare am facut atunci pe lloc
Sa revenim la viata ciudata in ROZ:
-a doua zii m-am intalnit cu ea si am intrebat-o de ce mi-a spus "nu", dc ma mintit si cate din astea. Iam intrat in inima in sfarsit dar totusi mai sunt niste porti.seara mia stat in brate si am indurat frig dar ea pana la urma mi-a spus ca exista acolo ceva ft mic pentru mine si am sarutato a 2 oara pentru ca prima data a fost de craciun! in seara aia mi-a spus ca a spus o data o minciuna si nu o sa o mai spuna nikiodata.ma mintit cand a spus "NU". de atunci suntem iarasi impreuna
A venit revelionul.Am fost noi 2 la o festivitate acolo iar noaptea pe la 2 i-am zis ca poate sa faca orike cu mine si atunci parca a fost cel mai frumos moment, m-a sarutat de vreo 100 de ori si nu sa mai lasatt dusa din bratele mele dar intrebare a ramas aceeasi pentru mine.
"DC A SPUS ATUNCI SA NU IMI FACA RAU'?"'
--dupa cateva zile aflasem ca ea se trezea in fiecare noapte la ora 3 fix, acea rutina o avea de 1 luna in coace, iar cand se trezea se gandea la cutitul pe care i l-am dat eu!
Dar acolo mai era si un inger care o pazea dar nu pentru mult timp
Dupa ce am aflat asta am actionat imediat, i-am zis numai de bine...sa se roage seara si dimineata sa mearga la biserica(nu sunt eu un mare credincios dar ma tem de DUMNEZEU)am ajuns la faza sa ii spun"porti crucita la >gat?"--"ea mi-a spus ca a purtat dar ia dato intr-o seara la maicasa la nunta iar cand ia dato a doua zii nu a mai putut sa o puna la gat"DE CE?
---ea mi-a zis ca o arde cand o tine in mana si cand am vazut-o ultima data avea o arsura pe mana in urma de crucita!
In seara aia cand am vb ccu ea la telefon si i-am zis sa se roage si cate din astea a putut sa puna crucita... dar nu stiu cum... dar prin minune mi-am scos crucita ce o purtam de 3 ani la gat si o strangeam in mana si ma rugam! si a putut sa si-o puna!
Sa spunem ca am scapato de acel duh >rau----
Acum poarta crucita si o bratara cu niste Sfinti, din alea cu mici iconite"matanii"nu stiu cum se cheama.
Acum o saptamana duminica trecuta m-am intalnit cu ea si mia multumit ca am ajutat-o si am intrebat-o mai ai ceva sa imi spui? ea a spus ca nu! si mia sarit in brate! mia jurat ca nu o sa spuna ca ne vom despartii nikiodata si pana acum 4 zile a intervenit iarasi ceva!
Se teme sa imi spuna ceva ca sa nu ma piarda!, i-am spus ca o ajut cu orike dar ea spune ca nu poate sa o ajute nimeni!
Atunci mi-am dat seama, de o periodata de timp mi-a zis ca ea ar face orice sa isi indeplineasca scopul! si ca are niste prieteni care o ajuta!, am rugato de atatea ori sa imi prezinte si mie acei prieteni dar nu vrea! si nsuh dc pana azi
am intrebat-o asa:
EU:Cam cati prieteni zici ca ai? asa un numar!
EA:nu exista un numar

Si mi-am dat seama pe loc ce vroia sa spuna, am intrebat-o:

EU: o intrebare, prietenii tai sunt din lumea asta?
EA:.(a tacut si nu a zis nimic)

Si nu mia mai raspuns!
Am incercat sa dau de ea prin telefon.nimic.pe mess cica trebuia sa iasa, messul este deschis si la ora asta! nimic, nu mai raspunde nimic sad

VA ROG ajutati-ma, UN PREOT, TEOLOG, CRESTIN
Poate ca nu sunt eu cel mai mare credincios dar am frica de dumnezeu! ajutati-ma va rog sunt disperat
Oare prietena mea chiar poate sa imi faca rau? a spus de 100 ori ca ma iubeste si nimic acum nu imi vine sa cred cum am reusit asta!
VA ROG ajutati-ma : ma gasiti la id: gabyruss_sv_45@yahoo.com
Un mic sfat ma poate ajuta sunt disperat
MA TEM SA NU SE INTAMPLE CEVA CU EA! crying crying crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal, frumoasa povestea ta dar e si ciudata posibil sa fie intr-un grup de persoane care au niste concepti gresite de viata, acei satanisti traditionali care au tot felul de ritualuri faza cu arsura aia nu cred ca e reala poate e doar pura imaginatie, parerea mea este vb cu ea mai serios daca o iubesti

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CristiB93 a răspuns:

Aici e ceva necurat la mijloc daca spui ca cruciulita a arso si sti ca de cruciulita se tem doar diavolii si duhurile necurate de acea te sfatuiesc sa discuti cu un preot sa i faca ceva slujbe nu stiu e posibil sa fie posedata de vreun duh rau ceva de genul asta este posibil sau poate sa-i fi facut cineva farmece oricum ceva necurat este aici de acea singura salvare este Dumnezeu

| alexhandsport a răspuns:

Adaugame pe mess am ceva sa vb f serios cu tine id meu : alex_handsport@yahoo.com
vreau sa te ajut daca mai ai nevoie

| Archdaemon a răspuns:

Ora 3 e ora semnifica crucea intoarsa invers si mai e si ora la care a murit Christ atunci diavolii au cea mai mare activitate(si eu laughing )
In fine poate vrea sa te faca sa crezi ca e posedata ceea ce nu e posibil...Te-ai uitat la filmul Exorcizarea lui Emily Rose? povestea e asemanatoare. Oricum e interesant.Mie mi se pare ca e doar ciudata si nu e nimic paranormal. Poate o boala...doar spuneam

| RockNbeer a răspuns:

Singurul sfat pe care pot sa til dau eu sa te lasi de metin...serios,este o panarama de joc.cel mai naspa joc pe care l-am vazut vreo data...
Ati recomand WoW(World of warcraft), este de 1000 de ori mai misto ca metin alawinking

| powerpoint12 explică:

Am vb cu fratele ei si mi-a zis ca in ultimul timp e ciudata! sa nu ezit sa va spun ca ea nu m-a mintit niciodata! la arsura nimic eu nu am crezut...la prieteni,nu stiu; satanisti! sincer eu nu stau la oras eu stau la sat si e lumea linistita, toti credinciosi! am zis si eu acolo ca stau la oras dar nu stau, sincer nu m-a mintit niciodata si cand se trezea la ora 3 fix mi-a zis si fratele ei ca o vedea! cred ca o sa apelez si la un preot

| anonim_4396 a răspuns (pentru powerpoint12):

Nu te lasa prada basmelor sunt sigur ca are o logica si povestea ta, la ora 3 creierul intra in faza a treia a somnului e foarte adanc poate e somnanbula si merge in somn e posibil exista multe cazuri de astea

| Archdaemon a răspuns (pentru anonim_4396):

La ora 3 eu stau la PC si ma joc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Archdaemon):

Te cred e clar esti dependent de acel joc

| powerpoint12 explică:

Multumesc prieteni pentru sfaturile si sprijinul acordat! sunt sigur ca e chiar ceva necurat la mijloc da nu stiu ce...de asta chiar am sa apelez la un preot

| powerpoint12 explică:

Nu am avut niciodata probleme cu o anumita ora...mai ales ora 3 noaptea, sincer ziua ea e ft detreaba! ajuta pe ceilalti totul, dar seara se schimba radical

| powerpoint12 explică:

Mersi mult prietenilor care mo ajutat!happy