| Roxy a întrebat:

Hey all:*
sunteti pro sau contra unei aventuri (o noapte sau cateva zile) cu un/o amic/a? de ce?

Răspuns Câştigător
| little_dy a răspuns:

Hmm. daca e un amic ff bun va intelegeti de minune si tu nu simti nimic mai mult pentru el decat amicitie si el la fel de ce sa nu interci :d eu am o aventura cu cea mai buna prietena... experimentam :d

9 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Contra! pentru ca astfel procedeaza femeile usoare! sexul nu e un sport!

| nobody_9468 a răspuns:

Depinde de voi.Probig grin.

Bafta.

Răspuns utilizator avertizat
| zayidee a răspuns:

Contra, mai ales daca ai o relatie. Dupa aceea sa stai mereu sa te gandesti oare va afla? cum ii explic? ce facem dupa? daca esti cu cineva si nu mai merge, mai bine pui punct si gata. Daca esti singura, tot contra. Amicii sunt amici, au rolul si locul lor in viata. Vrei o aventura de o noapte, cauta pe cineva cu care nu ai nici o treaba, ramane intre voi, si treci mai departe.

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai nu as fi de acord pentru ca dupa o sa se strice intr-un fel prietenia si mai bine amici decta dusmani, sunt baieti cauti altu de care nu te stie nimeni, dupa daca te certi cu el dati seama ce o sa iasa faci cum vr

| alonet a răspuns:

Intre un baiat si o fata dupa o vreme se sparge amicitia, dintr-o vulnerabilitate si obisnuinta cu defectele celullalt se vor placea

| Roxy explică:

Nu e vorba de incercathappy
e vorba de parerea voastrahappy
de incercat am incercat cam tot ce se poatedevil
sunt mai excentrica de felul meubig grin
mersi de raspunsuriwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Gu6an4k a răspuns:

Zayidee are dreptate!