| girl12 a întrebat:

Peste cateva zile o sa fie ziua unui amic cu care sunt cam certata, ce sms dragut as putea sa-i trimit?

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Cadea`ti-ar un pom in cap pentru ce mi-ai facut de ne-am certat la multi anilaughing))

glmbig grin

Pur si simplu traditionalul "La multi ani"alaturand si tu multa sanatate, fericire, sa fii iubitchatterbox bla bla bla

Nu ii poti da un mesaj mai "intim", mie nu mi s`ar parea potrivit.

PoOoOoPZ:*

| leta_2711 a răspuns:

Daca ai id de mess trimitei o felicitare electronica.vei gsi mai multe variante