| want2bMajestic a întrebat:

Pro sau contra trairilor amoroase ( aventuri) de o noapte de vara?

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Pro! De ce nu? Stii vorba aia... what happens in Vegas, stays in Vegas.Cat timp stii sa te protejezi (si la propriu si la figurat)...totul e perfectbatting eyelashes

21 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Pro, daca simti ca experienta ar merita. Cu prezervativul de rigoare, ca nu stii cate 'trairi amoroase' a mai avut in vara aia.

| inna a răspuns:

Pro bineinteles. daca tipu' e hot... ce sa mai asteptzi? rolling on the floor). Mie mi se pare partea cea mai tare k nu o sa-l mai revezi ...atunci e Ok.hee hee

| inna a răspuns:

Trebuie sa fie neaparat noapte de vara? rolling on the floor.

daniela
| daniela a răspuns:

Pai stiu si eu in ce stare de spirti te prinde o astfel de traire... acum as zice nu dar niciodata nu spune niciodata

mlm
| mlm a răspuns:

Contra sint deoarece nu duc la multe lucruri bune, daca vrei sa-ti manifesti trairile, manifestale cu persoana iubita, nu cu alta persoana care nu stii ce ai poate capul sau ce hram poarta.

| JustMeFlory a răspuns:

Depinde... daca esti implicat intr'o relatie serioasa nu! dar daca esti liber/a nu vad de ce nu! deci sun pro! poate peste cativa ani nu voi mai avea aceasta gandire... dar acum...

| JustMeFlory a răspuns:

Atunci nu ripostezihappy....este foarte simplu!tongue

Shin
| Shin a răspuns:

Daca nu ai pe nimeni si evident daca o faci cu cap (protectie), nimic nu poate fi mai frumos. Ai o singura viata, traieste-o.
Numai bine, Shin.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Contra thinking

lolita
| lolita a răspuns:

Acum cativa ani eram pro dar de cand il am iubi meu sunt contra.

| want2bMajestic explică:

Si daca ispita nu ma lasa in pacewhistling? cum sa ripostezrolling on the floor?

| MisterKat a răspuns:

Nici pro nici contra. Ramane la alegerea ta! Daca vrei sa te alegi cu o boala "bestiala" n-ai decat sa incerci. Chiar si cu mijloacele de protectie, tot sunt riscuri. Cum zicea o tipa: " cea mai buna metoda de contraceptie e abstinenta"

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pro.Si de accord cu Psiholoaga. E mai usor sa previi decat sa combatiwinking

| anonim a răspuns:

Pro, insa trebuie sa dau dreptate psiholoagei de aceasta data, pentru asa ceva, obligatoriu prezervativ.tongue

| anonymus_1825 a răspuns:

PRO clar. Just live you're life, lasa-te purtat de vant. pe de-o parte, prin asta demonstrezi ca sti sa te distrezi, sa fi de gasca si ca sti sa iti traiesti viata din plin.

| SimpleSergio a răspuns:

Pro.acum! si la 80 de ani laughing)) de ce nu? chiar daca ai si o relatie...adica pro doar in cazul in care esti plictisit.de actuala laughing si tie dor.de ceva "nou".pe cand daca esti satisfacut.nu se merita happy Dar ce spuneti de aventura aceea in noaptea nuntii? laughing))rolling on the floor) mireasa cu alt barbat dupa ora 12.big grinbig grin Ei chiar ii place aventurawinking...si ghici ce? mirele ei.statea la coada rolling on the floor)) O seara placuta va doresc! tongue

| Onutzu a răspuns:

Pro dar nu mumai de o noapte de vara merg si cele de o noapte de iarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana acum am fost pro...acum sunt contra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sint pro. Dupa 80 de ani voi fi contra rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contrawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ce scrieti si intr-adevar ai dreptate shin ai o singura viata dar traieste-o frumos